Trening przed nartami

„Ruch może zastąpić każdy lek, żaden lek nie zastąpi ruchu” – motto fizjoterapeutki i trenerki personalnej Joanny Palmowskiej powinien każdy wziąć do serca. Szczególnie przed nartami.


Pani Joanna przygotowała specjalną ofertę dla klientów Dwóch Dolin, by mogli cieszyć się z bezpiecznej i bezkontuzyjnej jazdy na nartach i snowboardzie.


Pakiet startowy „Forma na narty” obejmuje:


•    konsultację fizjoterapeutyczną/ przedtreningową z dokładnym wywiadem i badaniem funkcjonalnym
•    2 treningi personalne.

Cena pakietu: 199 zł (cena regularna: 310 zł)

Kontakt i zapisy: +48 664 946 490; e-mail: palmowska.joanna@gmail.com

Treningi prowadzone są w Warszawie w klubach Cityfit przy ul. Twardej
oraz Mcfit przy ul. Świętokrzyskiej 3 i przy pl. Zawiszy.

 

Na dobry początek nasz Trenerka przygotowała zestaw ćwiczeń do trenigu samodzielnego. Zapraszamy do korzystania. Opis ćwiczeń

Joanna Palmowska – absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, doświadczona fizjoterapeutka i trenerka personalna. Trenerka przygotowania motorycznego Elite Performance Institute oraz certyfikowana trenerka Medycznego Treningu Terapeutycznego. Autorka i organizatorka szkolenia „Keep Activ - keep rolling, czyli trening i dieta dla początkujących”. Współpracowała m.in. z Poradnią Chorób Stopy oraz Footmedicą – Kliniką Zdrowej Stopy, Szpitalem na Niekłańskiej oraz klubem Holmes Place. Prowadzi treningi  w bólach kręgosłupa, po urazach i kontuzjach narządu ruchu.