Paintball

PAINTBALL W WIERCHOMLI

Paintball jest jedną z najchętniej wybieranych atrakcji rekreacyjnych i eventowych. Znając jej popularność, zaadaptowaliśmy jedną z polan tuż przy parkingu, na potrzeby tej zabawy.

BEZPIECZEŃSTWO W TRAKCIE GRY

Z racji tego, że w paintballu mamy do czynienia z bronią, zachowanie zasad bezpieczeństwa jest sprawą kluczową. Całe pole jest ogrodzone specjalną siatką, dzięki czemu widzowie i osoby oczekujące na wejście mogą czuć się bezpieczne.

Bezpieczeństwo graczy - w trakcie gry najbardziej narażone na urazy są oczy i uszy, dlatego tak ważne jest noszenie masek ochronnych, znajdziecie u nas pełne wyposażenie dla 20 graczy.

INTEGRACJA W GÓRACH

Paintball jest sportem, który rozwija się bardzo dynamicznie. Dla znacznej części stanowi atrakcyjną formę rekreacji, wiele firm wybiera ten rodzaj sportu przy organizacji imprez integracyjnych dla pracowników. Paintball może bowiem stanowić jeden z elementów szkolenia zespołów ludzi. Uczy pracy w grupie, planowania strategii oraz wzmacnia integrację w obrębie drużyny.

Gramy według różnych, ciekawych scenariuszy, aż do zdobycia trofeum lub wyeliminowania ostatniego gracza przeciwnej drużyny. Dla ułatwienia, początkującym graczom możemy dostarczyć gotowe skrypty oraz sędziować rozgrywkę.

Zapraszamy do zabawy, która dostarcza moc emocji w każdym wieku!

REZERWACJA I INFORMACJA:
RECEPCJA HOTELU

e-mail: hotel@wierchomla.com.pl
tel.: (18) 414 3130, (18) 414 3131.