2016-04-26

Bezpłatne testy rowerów elektrycznych i rowerów górskich marki GT już 1 maja w Wierchomli

1 maja Dwie Doliny wraz z GeoBike Kraków i Enduro For Fun oraz krakowskim serwisem rowerowym U Żaby dystrybutorem rowerów marki GT zapraszamy na BIKE TEST w Wierchomli! Rowery będą dostępne od 10 do 17 przed ***Hotelem Wierchomla SKI&SPA Resort.

 

Testujemy elektryki – kiedy siła i energia się kończą z pomocą przychodzi E-rower

Wbrew przekonaniu wielu osób rower elektryczny to wciąż rower i pedałować trzeba a silnik poszerza jedynie nasze możliwości. Rower elektryczny pozwala na przemieszczanie się w tradycyjny sposób wykorzystując siłę ludzkich mięśni.  E-rower jest wspomagany przez kilkusetwatowy silnik elektryczny zasilany pojemnym akumulatorem. W zależności od wybranego trybu silnik może delikatnie wspomagać jazdę lub prawie całkowicie zastępować pracę ludzkich mięśni.

Jazda ze wspomaganiem znakomicie „wypłaszcza” drogę i powoduje, że podjazd nawet pod strome wzniesienia jest łatwy i dostępny bez zsiadania z roweru dla każdego. Rower elektryczny ze względu na swoją wszechstronność jest wspaniałą formą rekreacji i aktywnego wypoczynku, często wykorzystywany jako środek komunikacji w miastach.

E-rower zdecydowanie zwiększa możliwości użytkownika i dzięki elektrycznemu wspomaganiu pozwala na pokonanie większego dystansu, szybsze i przyjemniejsze poruszanie się i daje większą satysfakcję przy mniejszym zmęczeniu się niż zwykły rower.

Więcej o E-rowerach: www.elektrorowery.com

Testy rowerów GT

Wraz z krakowskim serwisem rowerowym U ŻABY będziecie mogli przetestować górskie rowery GT w tym m.in.: GT FORCE X Expert, GT VERC Comp, Mongoose FatBike Argus Comp, Ghost Cagua 4, Ghost AMR 9000.

Zapraszamy!