2016-07-19

Zapraszamy już w  najbliższy weekend: 23 i 24 lipca!

Dwie Doliny, GeoBike Kraków i Enduro For Fun zapraszają do weekendowej wypożyczalni rowerów elektrycznych w Wierchomli. Rowery dostępne będą w wybrane soboty i niedziele wakacji przed ***Hotelem Wierchomla SKI&SPA Resort w godzinach od 10 do 17!

 

O rowerach elektrycznych

Wbrew przekonaniu wielu osób rower elektryczny to wciąż rower i pedałować trzeba a silnik poszerza jedynie nasze możliwości. Rower elektryczny pozwala na przemieszczanie się w tradycyjny sposób wykorzystując siłę ludzkich mięśni.  E-rower jest wspomagany przez kilkusetwatowy silnik elektryczny zasilany pojemnym akumulatorem. W zależności od wybranego trybu silnik może delikatnie wspomagać jazdę lub prawie całkowicie zastępować pracę ludzkich mięśni.

Jazda ze wspomaganiem znakomicie „wypłaszcza” drogę i powoduje, że podjazd nawet pod strome wzniesienia jest łatwy i dostępny bez zsiadania z roweru dla każdego. Rower elektryczny ze względu na swoją wszechstronność jest wspaniałą formą rekreacji i aktywnego wypoczynku, często wykorzystywany jako środek komunikacji w miastach.

E-rower zdecydowanie zwiększa możliwości użytkownika i dzięki elektrycznemu wspomaganiu pozwala na pokonanie większego dystansu, szybsze i przyjemniejsze poruszanie się i daje większą satysfakcję przy mniejszym zmęczeniu się niż zwykły rower.

Partnerem rowerowych weekendów w Wierchomli jest:

Więcej o e-rowerach: www.elektrorowery.com

Terminy:

  • 23.07 - 24.07.2016
  • 20.08 - 21.08.2016 - ODWOŁANE
  • 10.09 - 11.09.2016 - ODWOŁANE

Cennik:

Typ roweru

Cena – 4h

Cena – cały dzień

Rower Standard Nordcap

50 zł

90 zł

Rower turystyczny Cabo da Roca, MTB, TR Gent

60 zł

110 zł

Fat Bike

70 zł

130 zł