Nasze działania w związku z pandemią COVID-19

Robimy wszystko, byś w naszym Hotelu mógł bezpiecznie wypocząć

Serdecznie zapraszamy Gości do naszego Hotelu, położonego w ustronnym i cichym miescu w sercu Popradzkiego Parku Krajobrazowego. Na naszej stronie znajdziesz na bieżąco aktualizowane oferty. W przypadku anulowania rezerwacji nie poniesiesz żadnych kosztów: zwrócimy Ci zaliczkę lub doradzimy inny termin przyjazdu.

Zabezpieczenia hotelu 

U nas będziesz bezpieczny. By chronić zdrowie Twoje i naszych pracowników, wdrożyliśmy obowiązujące nas zalecenia sanitarne i dodatkowo stworzyliśmy własne procedury bezpieczeństwa. 

Kontakt bezpośredni

Jeśli potrzebujesz pomocy lub masz jakiekolwiek pytania odnośnie do rezerwacji czy środków ostrożności, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: 18 414 31 31 lub mailowo pod adresem: hotel@wierchomla.com.pl. Jesteśmy do Twojej dyspozycji codziennie przez całą dobę.

Przydatne informacje

Powyższe procedury obowiązują do odwołania. Polecamy śledzić informacje na stronie gov.pl w celu uniknięcia nieprawdziwych informacji.
Jeśli obserwujesz u siebie niepokojące objawy (takie jak wysoka gorączka, kaszel i duszności), skontaktuj się z infolinią NFZ 800 190 590 lub skorzystaj z wyszukiwarki szpitala zakaźnego lub placówki GIS https://gis.gov.pl/mapa/.
Na naszej stronie  TUTAJ  możesz przejrzeć wszystkie dostępne oferty i dokonać rezerwacji. Wszystkie dostępne tam pakiety są na bieżąco aktualizowane.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij