2019-08-13

Joga Festiwal. VII Górski Maraton Jogi w Wierchomli

W najbliższą niedzielę, 18 sierpnia, rozpoczyna się Joga Festiwal. VII Górski Maraton Jogi w Wierchomli.

Festiwal potrwa tydzień (do 25 sierpnia) i będzie to tydzień ćwiczeń różnych rodzajów jogi, warsztatów tematycznych, wykładów, zdrowych vege kulinariów oraz spotkań ze wspaniałymi ludźmi.

Będzie to tydzień inspiracji, poszukiwań nowych pomysłów i zdobywania wiedzy, tydzień wypełniony pozytywną energią i wyciszającym odpoczynkiem. 

Podczas festiwalu zapraszamy na warsztaty i prelekcje. Dokładne informacje znajdują się TU.

Od piątku do niedzieli czynna będzie również STREFA WYSTAWCÓW, na której będzie można zapoznać się z nowinkami kosmetycznymi i żywieniowymi.

 

Dzieci też ćwiczą jogę

 

Podczas całego Festiwalu dzieci będą miały co robić. Poza jogą, prowadzoną pod okiem doświadczonych instruktorów jogi dla dzieci, organizatorzy zapewniają animacje, gry terenowe, ciekawe zajęcia – warsztaty i codzienną opiekę w hotelowym Klubie „Wierchołka”.

OTWARTA SOBOTA  

24 sierpnia będzie dniem OTWARTYM. Tego dnia odbędzie się VII GÓRSKI MARATON JOGI „108 POWITAŃ SŁOŃCA”. W tym dniu każdy nieodpłatnie może skorzystać ze wszystkich zajęć jogi, w tym tych przygotowujących do Maratonu Jogi, wziąć udział w VII Maratonie Jogi „108 Powitań Słońca”.  

W sobotę odbędzie się również wspomniane otwarte spotkanie z ekorolnikami oraz wykład dr Marzanny Radziszewskiej - Konopka na temat psychobiologii. 

Czym jest Maraton Jogi?

GÓRSKI MARATON JOGI „108 POWITAŃ SŁOŃCA” to największe w Polsce tego rodzaju wydarzenie, które ma już kilkuletnią tradycję. Polega na wykonywaniu sekwencji ćwiczeń. Wspólne ćwiczenia mają za zadanie zmotywować i ułatwić sprostanie wyzwaniu, jakim jest „108 powitań słońca”. Wydarzeniu towarzyszy idea zwolnienia, refleksji i zwrócenia uwagi zarówno do wewnątrz, jak i skierowanie pozytywnej intencji na zewnątrz. Tegoroczne hasło Festiwalu brzmi „Joga ponad podziałami”, bo joga ma łączyć ludzi we wspólnym dążeniu do idealnego i zrównoważonego świata.  

W tym roku nową inicjatywą i punktem kulminacyjnym Maratonu będzie ułożenie napisu „YOGA” przez wszystkich uczestników. 

Zapraszamy do wzięcia udziału.

Szczegóły

Dokładny godzinowy program dostępny wkrótce.