Joga Festiwal

JOGA FESTIWAL. VI Górski Maraton Jogi w Wierchomli

Termin: 23-26.08.2018 r.

Tego lata aż 4 dni otwartych warsztatów jogi

 

WSTĘP WOLNY na:

  • zajęcia jogi dla zupełnie początkujących, nigdy niećwiczących
  • zajęcia jogi dla już ćwiczących
  • zajęcia jogi dla dzieci
  • Maraton Jogi „108 powitań słońca” (bez pakietu startowego brak możliwości udziału w konkursie).

Podczas 4 dni warsztatów poznasz ćwiczenia:

  • wzmacniające ciało
  • regulujące oddech
  • poprawiające koncentrację
  • uwalniające od stresu.

Warsztaty jogi przeznaczone są zarówno dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z jogą, jak i tych, którzy praktykują ją już od dawna.

Zajęcia jogi poprowadzą: Wiktor Morgulec, Radek Rychlik, Katarzyna Enerlich
Zajęcia jogi dla dzieci prowadzi Agnieszka Lasota

Ambasadorami imprezy są: Katarzyna Enerlich, Iwona Kibil, Agnieszka Majewska,Oktawia Nowacka, Wiktor Morgulec oraz Szymon Urban.

Tego lata podczas Joga Festiwalu uczestnicy będą mogli wziąć udział w różnych pokazach i warsztatach oraz nauczyć się gotowania od najlepszych. Podczas VEGE KULINARIA kuchni wegańskiej uczyć będą m.in. dietetyk Małgorzata Sobczyk z Fundacji Szczęśliwi Bez Cukru,  Magdalena „Surojadek” Olszewska oraz Violetta Domaradzka i Robert Zakrzewski, autorzy książek kulinarnych i pomysłodawcy Biegu Wegańskiego. Aby wziąć udział w warsztatach tematycznych i Vege kulinariach, należy zarejestrować się i wykupić opcję PREMIUM, która zawiera: nocleg z wyżywieniem, warsztaty tematyczne i Vege kulinaria wg programu, warsztaty jogi, kolację vege oraz pakiet startowy na Maraton Jogi „108 powitań słońca”.

 

WARSZTATY TEMATYCZNE I VEGE KULINARIA

Zapisy na warsztaty możliwe będą w dniach 23-26.08.2018 r. w godzinach otwarcia biura (godziny rejestracji uwzględnione w programie).

Każdy uczestnik może wziąć udział we wszystkich warsztatach tematycznych, lecz jednorazowo w przypadku każdego tematu.

Liczba miejsc jest ograniczona!

 

VEGE KULINARIA

- Warsztat kulinarny Słodkie życie bez cukru - warsztaty zdrowych słodyczy prowadzi dietetyczka fundacji Szczęśliwi Bez Cukru, Małgorzata Sobczyk.

- Warsztat kulinarny Blenduj dla zdrowia i urody – roślinne warsztaty poprowadzi Magda Olszewska, autorka bloga Surojadek.com.

- Warsztat kulinarny Kuchnia nie tylko dla joginów, czyli jak czerpać siłę z roślin poprowadzą Violetta Domaradzka i Robert Zakrzewski, autorzy książek kulinarnych i pomysłodawcy Biegu Wegańskiego.

WARSZTATY TEMATYCZNE

KOSMETYKI NATURALNE – podczas warsztatów poznamy proste i szybkie receptury do wykonania kosmetyków w domu.

ZIELARSTWO PRAKTYCZNE – zajęcia botaniczno-zielarskie w terenie Co w trawie zdrowie daje? prowadzone przez zielarza fitoterapeutę Marzenę Andrzejewską oraz Irenę Branbor.

ODDYCHANIE – warsztaty Spokojny oddech, spokojny umysł – metoda Butejki w praktyce. Czyli dlaczego warto oddychać mniej poprowadzi Anna Ryczek.

YOGA TWARZY – warsztaty Yogattractive – naturalny anti-aging twarzy poprowadzi Olga Szemley.

PORADNIK ZDROWEGO ŻYCIA - Happy Evolution - 10 kroków do zdrowia, szczęścia i równowagi  krótki poradnik zachęcający do organicznej żywności, naturalnej pielęgnacji, uważności podczas zakupów, a także dbania o swoje ciało - zajęcia poprowadzi Żaneta Geltz.

Koncert na Gongi i Misy Tybetańskie – zajęcia poprowadzi Adam Lis.

VEGE GRILL – Wspólny vege grill z udziałem Gości specjalnych.

 

Osoby, które zdecydują się na opcję STANDARD, mogą wziąć udział w bezpłatnych warsztatach jogi, otrzymają pakiet startowy na Maraton Jogi „108 powitań słońca” oraz wezmą udział w kolacji wege.

Zapisz się już dziś!

 

Aby wziąć udział w bezpłatnych warsztatach jogi i Maratonie Jogi „108 powitań słońca”, należy zarejestrować się na stronie i wybrać opcję BASIC.

Zapisz się już dziś!

 

VI Górski Maraton Jogi „108 powitań słońca”
to największe w Polsce tego rodzaju wydarzenie, które ma już kilkuletnią tradycję. Ideą maratonu jest wspólne wykonywanie określonych pozycji jogi w określonym czasie i miejscu, w tym wypadku w niezwykle malowniczej scenerii Beskidu Sądeckiego. Wspólne ćwiczenia mają za zadanie zmotywować i ułatwić sprostanie wyzwaniu, jakim jest „108 powitań słońca” – kluczowy punkt programu warsztatów.
WSTĘP WOLNY – maraton poprowadzi Wiktor Morgulec.

Aby wziąć udział w losowaniu 3 atrakcyjnych nagród (wakacje z jogą w Wierchomli 2019, profesjonalny zestaw do jogi, pakiet kosmetyków i jogaDVD), należy wykupić opcję PREMIUM lub STANDARD, które w cenie zawierają pakiet startowy. Osoby, które ukończą „108 powitań słońca” i mają wykupiony pakiet startowy, mogą wziąć udział w konkursie i wygrać supernagrody.

ZAPISZ SIĘ

Sprawdź dokładny harmonogram.

Regulamin Joga Festiwal. VI Górskiego Maratonu Jogi w Wierchomli.