Joga Festiwal

Joga Festiwal. X Górski Maraton Jogi w Wierchomli

Tydzień dobrych zdarzeń! Radość – Oddech – Przestrzeń
 
Zapraszamy na największe jogowe wydarzenie w Polsce! Przez cały tydzień planujemy ćwiczyć wzmacniającą i uzdrawiającą ducha i ciało jogę na różnych poziomach zaawansowania pod okiem najlepszych nauczycieli. Będziemy spotykać się z ekspertami zdrowego tybu życia oraz z ludźmi myślącymi i żyjącymi tak jak my. Będzie to tydzień inspiracji i zdobywania wiedzy, tydzień wypełniony pozytywną energią i odpoczynkiem. Wieczory będziemy spędzać przy ognisku i na imprezach tanecznych.
Tradycyjnie Festiwal zakończy się Górskim Maratonem Jogi, który organizujemy już po raz dziesiąty. 
 
Nie bój się, że nie podołasz!
Festiwal Jogi organizujemy z myślą o wszystkich, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z jogą, oraz o tych, którzy praktykują ją już od dawna. Joga Festiwal w Wierchomli to jedyne wydarzenie w Polsce, gdzie będziesz mógł ćwiczyć pod okiem najlepszych i najbardziej doświadczonych nauczycieli jogi w kraju.
 

Zajęcia jogi poprowadzą:

Wiktor Morgulec – joga Iyengara
Katarzyna Enerlich – joga funkcjonalna
Michał Kudzia – Vinyasa Joga, Acro Joga
Hanna Onifade – joga hormonalna, joga kręgosłupa
Agnieszka Kunicka - joga Iyengara
Anna Ryczek – warsztaty oddechowe, aerial joga
Agnieszka Lasota – joga dla dzieci
Tatiana Potapova – vinyasa flow, aerial joga
 
WARSZTATY I MEDYTACJE I PRELEKCJE
Organizatorzy Joga Festiwalu w Wierchomli zadbali o wartościowe, inspirujące warsztaty i prelekcje. W 10. jubileuszowej edycji Gośćmi Festiwalu będą m.in.:
Paweł Neko - irydolog, naturoterapeuta, zielarz – fitoterapeuta, wykładowca w Instytucie Zielarstwa Polskiego i Terapii Naturalnych w Warszawie;
Piotr Łysoniewski - naturoterapeuta, psychodietetyk, terapeuta i dietetyk medycyny chińskiej, pomysłodawca konceptu Taijitu – terapie holistyczne;
Marta Kucińska - certyfikowana nauczycielka jogi twarzy według metody Face Yoga Method, joginka, biolog;
Adam Lis - instruktor masażu dźwiękiem i dyplomowany psychotronik;
Szymon Olbrychowski - uczeń Roshiego Shodo Harady, prowadzi medytację Zen;
Leszek Frankiewicz - projektant permakultury i właściciel gospodarstwa w Beskidzie Wyspowym;
Dorota Gudaniec – mama Maxa, pierwszego w Polsce pacjenta leczonego preparatami na bazie konopi, ekspertka konopna, zielarka-fitoterapeutka, właścicielka Max Hemp oraz pomysłodawczyni Centrum Terapeutycznego Max Hemp;
Dariusz Hybel - filozof i teolog prowadzący sesje medytacji chrześcijańskiej, związany z Ośrodkiem Medytacji Chrześcijańskiej w Lubiniu;
Bartosz Zadurski - Certyfikowany Provider TRE®, Praktyk IFS, założyciel Soma – Rozwój i Terapia, organizator Festiwalu Świadomej Pracy z Ciałem.
 

Milusińscy ćwiczą jogę 

W Wierchomli będą także joga oraz animacje dla najmłodszych. Dzieci będą praktykować pod okiem Agnieszki Lasoty, która ciekawie i bezpiecznie wprowadza maluchy w jogowy świat. Agnieszka jest certyfikowanym instruktorem Hatha Jogi i jogi dla dzieci, edukatorką w Akademii Edukacji w Krakowie, założycielką szkoły jogi dla dzieci „gimnastyka Joga Smyka”.
Dla przyjemności i relaksu
Festiwal w swojej formule ma również koncerty, muzykę na żywo, ogniska i wspólną zabawę. Jednym z punktów programu będą warsztaty: z Qi Gong i uwalniania emocji, ceremonia sound healing oraz wspólna muzyczna jam session prowadzona przez Anetę i Dawida z Fal Zdrowia.
Specjalna strefa eko 
To strefa dla sympatyków żywności ekologicznej, naturalnych kosmetyków i olejków, ziół w Wierchomli. Niepowtarzalna okazja poznania produktów regionalnych, odzieży i akcesoriów do jogi, do tego malowanie henną. Eko strefa wystawców będzie działać od festiwalowej środy do piątku (24-26.08.2022 r.) Co roku ta strefa cieszy się dużym powodzeniem i jest bardzo wyczekiwanym elementem wydarzenia, więc w jubileuszowej edycji nie mogło jej zabraknąć.
 
CZYM JEST GÓRSKI MARATON JOGI?
Jubileuszowy X Górski Maraton Jogi w Wierchomli - zwieńczenie Festiwalu i swego rodzaju test wytrzymałościowy. To 108 sekwencji „Powitanie słońca” wykonywanych w górskim plenerze. Maraton nie jest łatwy do wykonania, ale niezwykle satysfakcjonujący, dlatego niemal wszyscy decydują się wziąć w nim udział. 
Joga Festiwal to największa jogowa impreza w Polsce. W tym roku to również będzie prawdziwy TYDZIEŃ DOBRYCH ZDARZEŃ. 
 
KIEDY I GDZIE?
21-28.08.2022 – w ***Hotelu Wierchomla Ski&Spa Resort w Wierchomli Małej 
W malowniczym miejscu, w sercu Popradzkiego Parku Krajobrazowego w Beskidzie Sądeckim, 
z przepięknym widokiem na góry spotkają się osoby z całej Polski. 
I Ty możesz być jedną z nich! 
CENA: od 2.500 zł - cena zawiera nocleg, wyżywienie oraz udział wydarzeniach festiwalowych.

 Zapisy: https://bit.ly/38IwMmr

Więcej informacji:  https://jogafestiwal.pl/