SPA

ODKRYJ BESKIDY W STYLU SPA

Witaj w naszym hotelowym centrum SPA & Wellness, w którym cofamy wskazówki biologicznych zegarów, zapewniamy podwójną dawkę pozytywnej energii oraz pomagamy cudownie się odprężyć w atmosferze prawdziwego święta urody. Po długim dniu białego szaleństwa na stoku, górskich wędrówek oraz rowerowych przygód zabierzemy Cię do magicznej krainy SPA, pielęgnacji i błogiego relaksu. Zapewniamy naszym Gościom wszystko, co najlepsze, dlatego pracujemy na kosmetykach marki Thal`ion Thalasso Cosmetics oraz Dibi, które cieszą się zaufaniem kosmetologów na całym świecie.
Dowiedz się więcej o naszych kosmetykach.

Cztery żywioły SPA

Synergia czterech żywiołów: ognia, wody, ziemi i powietrza w postaci unikalnych rytuałów pielęgnacyjnych pozwoli Ci rozkwitnąć naturalnym pięknem, a nastrojowa muzyka, blask świec i bajeczny zapach olejków eterycznych ukoi Twoją duszę i ciało.

Zdrowa energia w strefie Wellness

W naszym SPA & Wellness zadbasz także o swoją kondycję fizyczną oraz figurę, korzystając z basenu, jacuzzi, sauny suchej oraz specjalnej kabiny IR.

KIDS FUN SPA dla dzieci

Do naszego SPA zapraszamy także naszych najmłodszych Gości, na których czekają jedyne w swoim rodzaju kolorowe i pachnące zabiegi pielęgnacyjne. Małe Księżniczki mogą skorzystać z nawilżającego peelingu - Owocowy Raj, Tęczowego Manicure, masażu pleców Ptasie Mleczko lub wyjątkowego okładu na Ciało Czar Czekolady.

Hotel SPA W GÓRACH

W naszym centrum SPA czekają na Ciebie:

  • autorskie zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało
  • masaże lecznicze, odchudzające i pobudzające
  • basen
  • strefa Wellness.

Rezerwacja i informacja:

RECEPCJA SPA & WELLNESS
tel. (18) 414 31 42