• Wyjazd na narty z rodziną Wyjazd na narty z rodziną Wyjazd na narty z rodziną
  • Warunki narciarskie na stoku Warunki narciarskie na stoku Warunki narciarskie na stoku
  • Stok narciarski Polanki - Wierchomla Muszyna Stok narciarski Polanki - Wierchomla Muszyna Stok narciarski Polanki - Wierchomla Muszyna
  • Wyjazd na narty z dzieckiem na Szczawniku Wyjazd na narty z dzieckiem na Szczawniku Wyjazd na narty z dzieckiem na Szczawniku
Rezerwacja online
I M DŁUŻEJ TYM LEPIEJ - Lato
I M DŁUŻEJ TYM LEPIEJ - Lato

/pokój /noc

od 210

AKTYWNE WCZASY RODZINNE
AKTYWNE WCZASY RODZINNE

/pokój /noc

od 258

Lato w Domkach na Górce
Lato w Domkach na Górce

/pokój /7 nocy

od 599

Letni powiew Spa
Letni powiew Spa

/pokój /2 noce

od 508

Wakacje z Jogą - Hotel
Wakacje z Jogą - Hotel

/pokój /7 nocy

od 2 309

Cyklokarpaty finał 2015
Cyklokarpaty finał 2015

/pokój /2 noce

od 262

Cennik karnetów

 
Informujemy Państwa, iż Stacja Narciarska Dwie Doliny Muszyna - Wierchomla nie zmienia cen karnetów w sezonie zimowym 2014/2015. Poniższy cennik jest ważny od 28.11.2014 r. do końca sezonu 2014/2015.

 

CENNIK KARNETÓW CZASOWYCH 2014/2015 DDMW
KARNETY CZASOWE/ GODZINNE  Ilość h Święta i Nowy Rok 20.XII - 06.I TOP SEZON FERIE 07.I - 01.III Poza sezonem do 19.XII i od 02.III do końca sezonu
Normalne i ulgowe Normalne Ulgowe Normalne Ulgowe
1 Karnet 09:00 - 15:00 6h 75 zł 75 zł 70 zł 55 zł
2 Karnet 13:00 - 16:00 - lokalny 3h x 35 zł   25 zł
3 2 godzinny ruchomy* 2h 50 zł 45 zł 40 zł 35 zł
4 4 godzinny ruchomy* 4h 70 zł 65 zł 60 zł 50 zł 40 zł
5 6 godzinny ruchomy* 6h 80 zł 80 zł 75 zł 60 zł 50 zł
6 SYLWESTER 19:00 - 03:00** 8h 55 zł x x x

 * KARNET RUCHOMY - AKTYWOWANY NA BRAMCE, O DOWONEJ GODZINIE, PODCZAS PIERWSZEGO PRZEJAZDU.

** W Noc Sylwestrową obowiązuje specjalny "KARNET SYLWESTROWY" w cenie 55,00 zł. Wyciągi będą czynne po stronie Wierchomli w godzinach od 19:00     do 3:00 z dwu godzinną przerwą techniczną pomiędzy 17:00 a 19:00. Karnety wielodniowe nie obejmują jazdy w Noc Sylwestrową. 

 

CENNIK KARNETÓW WIELODNIOWYCH 2014/2015 DDMW
Lp Karnety wielodniowe Ilość dni  Święta i Nowy Rok 20.XII - 06.I TOP SEZON FERIE 07.I - 01.III Poza sezonem do 19.XII i od 02.III do końca sezonu           
Normalne i ulgowe  Normalne Ulgowe  Normalne i Ulgowe 
1 2-dniowy 2 155 zł 135 zł 125 zł 115 zł
2 3-dniowy 3 225 zł 195 zł 180 zł 165 zł
3 4-dniowy 4 295 zł 255 zł 235 zł 215 zł
4 5-dniowy 5 365 zł 315 zł 290 zł 265 zł
5 6-dniowy 6 435 zł 375 zł 345 zł 315 zł
6 7-dniowy 7 505 zł 435 zł 400 zł 365 zł

 

Karnety punktowe 2014/2015
nazwa wyciągu ilość punktów cena w złotych
Wierchomla 1 (krzesełkowy) 15 15
Toczek (orczyk) 4 4
Polanki (orczyk) 5 5
Stonoga (orczyk) 2 2
Płatek (orczyk) 5 5
Frycek (orczyk) 5 5
Szczawnik 1 (krzesełkowy) 15 15
Szczawnik 2 (orczyk) 5 5
1 punkt = 1 zł    

Cennik obowiązuje od 28.11.2014 r.

Karnety ULGOWE przysługują dzieciom do 12 lat na podstawie ważnej legitymacji szkolnej, oraz osobom po 60 roku życia na podstawie dokumentu stwierdzającego wiek.
DDMW Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do monitorowania obiegu karnetów ULGOWYCH.

KAUCJA ZWROTNA ZA KARNET - 15 ZŁ

W PAKIETACH POBYTOWYCH RABATY NA KARNETY DO 40%
SPRAWDŹ OFERTY SPECJALNE 

W kasach biletowych można płacić TYLKO gotówką !
 

Kolej Wierchomla

Czynna codziennie od 10 do 17!
Więcej

Festiwal Wód Mineralnych

1-2 sierpnia, Muszyna, Amfiteatr Zapopradzie
Więcej
Pogoda
W Dwóch Dolinach
9°C
Kamery
zobacz Dwie Doliny

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do NEWSLETTERA

Strona została odwiedzona 11757334 razy

Fundusze Eurpopejskie dla Małopolski
 
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij