Grand Prix Małopolski 2016 - Szlakiem Sądeckich Wód Mineralnych

21 Maj

Trzecia edycja cyklu zainicjowanego przez Fundację Sądecką (początkowo jako Grand Prix Sądeczanina) i realizowanego przez Fundację "Festiwal Biegów" przy wsparciu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego. Program cyklu na 2016 rok obejmuje 10 biegów ulicznych i górskich. W klasyfikacji generalnej Grand Prix Małopolski 2016 liczonych będzie 7 z 10 biegów cyklu (najlepsze starty każdego z zawodników). Do sklasyfikowania w cyklu wystarczą tylko 3 starty.  Zapisy w toku!

 

 

Pierwszy start w 2016 roku odbędzie się  21 maja w Wierchomli - Bieg "Zdroje Piwnicznej". 

Pobiegniemy piękną, 10-kilometrową trasą górską. Ruszymy spod ***Hotelu Wierchomla SKI&SPA Resort do górnej stacji kolejki, by stokówką wbiec na Wierchomlę i dalej granią do Bacówki nad Wierchomlą. Po nawodnieniu organizmu na punkcie serwisowym zbiegniemy w okolice Hotelu. Przewyższenia trasy to +411m/-425m, a najwyższy punkt na trasie - w okolicy 4. kilometra - to wysokość 911m n.p.m. 

Jeżeli chcesz wziąć udział w biegu - ZAREJESTRUJ SIĘ!

Ślad GPS trasy - POBIERZ

Limit czasu na pokonanie trasy to aż 2 godziny - będzie okazja do podziwiania przepięknych widoków ze szczytu Wierchomli. 

Sprawdź ofertę noclegową dla uczestników biegu - PAKIET BIEGACZA - WIĘCEJ

Przygotowujemy także biegi dla dzieci i młodzieży z dystansami 400m i 1 km. Do tego drugiego dystansu zapraszamy także początkujących biegaczy, osoby, które dopiero przyzwyczajają organizm do wysiłku fizycznego. 

Centrum zawodów zlokalizowane będzie przy ***Hotelu Wierchomla SKI&SPA Resort Zapewniamy bezpłatny parking, depozyt, sanitariat oraz ciepły poczęstunek. Gospodarz imprezy przygotował jednocześnie specjalny pakiet pobytowy w promocyjnych cenach dla uczestników biegu, obejmujący sam ***Hotel Wierchomla SKI&SPA Resort jak i Domki na Górce.

Rywalizacja toczyć się będzie w kategoriach open i wiekowych - 18-29, 30-49 i 50+ lat. Przewidujemy nagrody finansowe w kategoriach wiekowych - odpowiednio 300, 200 i 100 zł dla najlepszych kobiet i mężczyzn. Wyniki biegu open (bez nagród) zostaną zaliczone do cyklu Grand Prix Małopolski.

W pakietach startowych do biegu głównego otrzymacie m.in. naturalną i wydobywaną tylko w tym regionie wodę mineralną "Zdroje Piwniczna", która pomoże ugasić pragnienie i zregenerować organizm po wysiłku.

Na mecie czekać będą z kolei pamiątkowe medale - niebawem pokażemy Wam jego wizualizację. Dla dzieci mamy pamiątkowe dyplomy i upominki. 

Impreza jest w całości bezpłatna! Limit uczestników w biegu głównym to 200 osób.

Regulamin imprezy - POBIERZ

Osoby zapisane przez internet zapraszamy po odbiór pakietów startowych w Biurze Zawodów w godz. 8:00 - 9:30. Pakiety nieodebrane w tych godzinach trafią do ogólnodostępnej puli. Zapisy na miejscu będą możliwe wyłącznie w przypadku dostępnych miejsc.

Najważniejsze informacje o Grand Prix Małopolski - regulamin cyklu, zapowiedzi, relacje i galerie z kolejnych imprez a także klasyfikacja przejściowa po każdej z rund cyklu - znajdziecie TUTAJ

Zapraszamy do wspólnego biegania w Małopolsce i rywalizacji!

czytaj więcej Limit: open Miejsce: Wierchomla

IV Górski Maraton Jogi w Wierchomli

27 Sie

Kiedy i gdzie?

27 – 28 sierpnia 2016 dwa dni warsztatów jogi – WSTĘP WOLNY! Imprezie patronują:  Tomasz Raczek i Paulina Holtz. 108  powitań słońca odbędzie się w intencji pokoju na świecie. W malowniczym miejscu z przepięknym widokiem na góry  spotkają się osoby z całej Polski. I Ty możesz być jedną z nich. Zobacz jak było w 2015 roku.

Ideą dwudniowej imprezy jest propagowanie zdrowego trybu życia poprzez ruch i aktywny wypoczynek. Każdy może wziąć udział w imprezie.

Co mi to da?

Podczas 2 dni warsztatów poznasz ćwiczenia: 
• wzmacniające ciało,
• regulujące oddech,
• poprawiające koncentrację,
• uwalniające od stresu.

Zarejestruj się dziś!

Każdy może wziąć udział w IV Górskim Maratonie Jogi w Wierchomli. Aby się przygotować odbierz bezpłatny zestaw ćwiczeń z dokładnym omówieniem każdej pozycji. Ćwicz codziennie i wzmacniaj swój organizm.

Rezerwuj nocleg - Domki na górce i ***Hotel Wierchomla SKI&SPA Resort

Zapisz się na specjalny 6 dniowy kurs przygotowujący do Maratonu Jogi. Będziesz dostawać od nas kolejne lekcje – całkowicie za darmo.

Dla kogo?

Dla chcących rozpocząć przygodę z jogą  i osób już ćwiczących. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą zdrowo żyć i zadbać o swoje ciało i umysł!

PROGRAM:

Dzień I – 27.08.2016 r. (sobota)

• 11.00 – 12.00 – Rejestracja uczestników wydanie pakietów startowych
• 12.30 – 14.30 – JOGA FUNKCJONALNA – gość specjalny Maratonu – Radek Rychlik
• 14.30 – 16.30 – joga w formule RUCH – ODDECH – RELAKS – prowadzi Wiktor Morgulec
• 19.00 – 20.30 – Wieczór filmowy spotkanie z Tomaszem Raczkiem
• 20.30 – 22.30 – Koncert Gongów i Mis Tybetańskich w wykonaniu Adama Lisa

Po koncercie wśród wszystkich uczestników odbędzie się losowanie Vouchera z zaproszeniem na indywidualną sesję z Adam Lisem. Zwycięzca będzie mógł skorzystać z treningu psycho-emocjonalnego  lub terapii psychosomatycznej.

Więcej o koncercie - SPRAWDŹ!

Dzień II – 28.08.2016 r. (niedziela)

• 8.00 – 9.00 – Rejestracja uczestników
• 9.00 – 10.00 – Zajęcia przygotowawcze do Maratonu Jogi – prowadzi Wiktor Morgulec
• 10.00 – 13.00 – Warsztaty kulinarne – zapisy w Biurze Maratonu
• 10.00 – 11.30 – Wykład i warsztaty metody Butejki – czyli sztuki prawidłowego oddychania, poprowadzi Anna Ryczek – zapisy w Biurze Maratonu
• 12.00 – 13.00 – Rejestracja uczestników, wydanie pakietów startowych
• 14.00 – 15.30 – 108 Powitań Słońca – IV Górski Maraton Jogi na górze Wierchomla
• 16.00 – 17.00 – Rozwiązanie konkursu, rozdanie nagród
• 17.00 – 18.00 – Wspólny posiłek vege grill z udziałem gości specjalnych – sponsorem kolacji jest Polsoja, producent smacznych i zdrowych produktów Well Well.

REGULAMIN – SPRAWDŹ

Więcej  na: www.maratonjogi.pl

czytaj więcej Limit: open Miejsce: stok Wierchomla I, ***Hotel Wierchomka SKI&SPA Resort

Warriors Run w Wierchomli

17 Wrz

Pierwszy w Polsce cykl biegowy inspirowany tygodniem w piekle, który jest jednym z najtrudniejszych elementów szkolenia kandydatów do elitarnej jednostki SEAL. Ambasadorem i organizatorem biegu jest Iwona Guzowska!!

Warriors Run w Wierchomli

WarriorsRuns jest to jedyny cykl biegowy organizowany we współpracy i przy wsparciu żołnierzy elitarnej jednostki GROM, założycielami GROM GROUP.
Cykl ma na celu przekaz edukacyjny i patriotyczny, aby ukończyć bieg na dobrej pozycji uczestnicy będą musieli zaliczyć zadania z zakresu wiedzy historycznej.

ZAPISY - WIĘCEJ

Impreza ma również cel charytatywny! Część dochodu będzie przekazywana na rzecz poszkodowanych weteranów misji wojskowych GROM oraz dla ich rodzin stowarzyszonych w fundacji Sprzymierzeni z GROM. WarriorsRun to cykl biegów zadaniowych, który składa się z biegów dziennych i nocnych. W Wierchomli 17 września 2016 r. odbędzie się bieg dzienny! Dużo pozytywnej energii oraz synergii sportowej rywalizacji z prawdziwym widowiskiem!

Jeżeli szukasz noclegu w terminie biegu Warriors Run w Wierchomli koniecznie sparwdź naszą ofertę specjalną! Szczegóły PAKIETU BIEGACZA znajdziesz w zakładce - PAKIETY POBYTOWE

Mapa biegu - SPRAWDŹ

Mapa biegu

 

REGULAMIN - SPRAWDŹ

Więcej o imprezie: www.warriorsrun.com.pl

 

czytaj więcej Limit: open Miejsce: Wierchomla

Cyklokarpaty

24 Wrz

Cyklokarpaty

TERMIN: 24.09.2016 r.

Szczegóły i zapisy na imprezę - SPRAWDŹ

Porzebujesz noclegu? Sprawdź naszą ofertę specjalną, którą przygotowaliśmy na Cyklokarpaty - WIĘCEJ

czytaj więcej Limit: open Miejsce: Wierchomla