Wypożyczalnia sprzętu

WYPOŻYCZALNIA W WIERCHOMLI

Stacja Narciarska Dwie Doliny Muszyna-Wierchomla zapewnia dostęp do profesjonalnego sprzętu narciarskiego i snowboardowego oraz gwarantuje pełną ofertę serwisową. Dla wygody narciarzy zarówno wypożyczalnie, jak i serwis mieszczą się w Wierchomli w budynku głównym stacji, obok kas oraz w Szczawniku na parkingu przy dolnej stacji wyciągu Szczawnik I.

Dzieci i dorośli mogą wybierać spośród 500 kompletów sprzętu takich marek jak Salomon, Atomic i VOLKL. Bardziej wymagającym oferujemy narty z kolekcji VIP (Salomon, Atomic i Stockli). Serwis sprzętu narciarskiego wykonywany jest przez wykwalifikowanych ekspertów w technologii WINTERSTEIGER. Wypożyczalnia wraz z serwisem czynne są w godzinach funkcjonowania wyciągów. 

OFERTA WYPOŻYCZALNI

PRZECHOWALNIA SPRZĘTU NARCIARSKIEGO W WIERCHOMLI

Zapraszamy do skorzystania z tej bardzo wygodnej usługi, szczególnie przez tych narciarzy, którzy pozostały czas wolny chcą wykorzystać na inne atrakcje i rozrywki oferowane przez ***Hotel Wierchomla SKI&SPA Resort. Dla Gości hotelu usługa jest BEZPŁATNA.
Przechowalnia znajduje się w budynku naprzeciw kas, około 100 m od dolnej stacji wyciągu krzesełkowego. Nowoczesny system suszenia i przechowywania nart, desek i butów gwarantuje suchy sprzęt następnego dnia dla każdego narciarza.

Godziny otwarcia przechowalni:

  • startujemy 15 minut przed otwarciem wyciągów, zamykamy 15 minut po zamknięciu tras i wyciągów