Basen

BASEN DLA DOROSŁYCH I DLA DZIECI

Co powiesz na porcję najprzyjemniejszej aktywności fizycznej? W naszym hotelowym basenie możesz popływać przed południem, aby dodać sobie energii przed narciarskimi przygodami lub wieczorem, aby odprężyć się po całym dniu górskich wędrówek.

RODZINNY HOTEL Z BASENEM W BESKIDACH

Nasz hotelowy basen o wymiarach 6m x 13m oraz głębokości 1 m to idealna propozycja aktywnego wypoczynku dla całej Rodziny. Dorośli i starsze dzieci mogą swobodnie popływać i poszaleć w wodzie, a maluchy popluskać się w brodziku znajdującym się tuż przy dużym basenie.

Basen z ratownikiem

Komfort Gości to dla nas absolutny priorytet, dlatego przez cały czas na basenie obecny jest doświadczony ratownik, który czuwa nad bezpieczeństwem dużych i małych pływaków. Rodzice mogą spokojnie zostawić starsze dzieci na basenie pod opieką naszego ratownika, a sami spędzić trochę czasu tylko we dwoje!

Jesienią basen czynny jest:

  • od poniedziałku do piątku w godzinach 14:00-21:00
  • w sobotą i niedzielę w godzinach 10:00-15:00 oraz 16:00-21:00

Szatnie i natryski

Zanim wskoczysz do basenu możesz spokojnie przebrać się w szatni oraz wziąć prysznic. Zarówno szatnia, jak i natryski są przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, dzięki czemu wszyscy nasi Goście czują się na basenie komfortowo.

Strefa Spa oraz basen codziennie w godzinach od 20:00 do 21:00 czynne są tylko dla osób dorosłych.

BASEN DLA GOŚCI HOTELU - bezpłatny!

BASEN DLA GOŚCI Z ZEWNĄTRZ

Dorośli 60 min 10 zł/os.
karnet 10 wejść 85 zł
Dzieci w wieku 4 - 14 lat   7 zł/os.
karnet 10 wejść 60 zł
do 4 lat bezpłatnie

Wybierz Wierchomla SKI & SPA Resort - rodzinny hotel z basenem w górach! Zapraszamy po podwójną dawkę pozytywnej energii i błogiego relaksu w długie weekendy - majówkę, czerwcówkę oraz ferie i aktywne wakacje z rodziną i dziećmi!

Sprawdź propozycje dla Ciebie!

Komunikat w sprawie jakości wody

zbiorcza roczna ocena pływalni