Grand Prix Małopolski 2016 - Szlakiem Sądeckich Wód Mineralnych

21 Maj

Trzecia edycja cyklu zainicjowanego przez Fundację Sądecką (początkowo jako Grand Prix Sądeczanina) i realizowanego przez Fundację "Festiwal Biegów" przy wsparciu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego. Program cyklu na 2016 rok obejmuje 10 biegów ulicznych i górskich. W klasyfikacji generalnej Grand Prix Małopolski 2016 liczonych będzie 7 z 10 biegów cyklu (najlepsze starty każdego z zawodników). Do sklasyfikowania w cyklu wystarczą tylko 3 starty.  Zapisy w toku!

 

 

Pierwszy start w 2016 roku odbędzie się  21 maja w Wierchomli - Bieg "Zdroje Piwnicznej". 

Pobiegniemy piękną, 10-kilometrową trasą górską. Ruszymy spod ***Hotelu Wierchomla SKI&SPA Resort do górnej stacji kolejki, by stokówką wbiec na Wierchomlę i dalej granią do Bacówki nad Wierchomlą. Po nawodnieniu organizmu na punkcie serwisowym zbiegniemy w okolice Hotelu. Przewyższenia trasy to +411m/-425m, a najwyższy punkt na trasie - w okolicy 4. kilometra - to wysokość 911m n.p.m. 

Jeżeli chcesz wziąć udział w biegu - ZAREJESTRUJ SIĘ!

Ślad GPS trasy - POBIERZ

Limit czasu na pokonanie trasy to aż 2 godziny - będzie okazja do podziwiania przepięknych widoków ze szczytu Wierchomli. 

Sprawdź ofertę noclegową dla uczestników biegu - PAKIET BIEGACZA - WIĘCEJ

Przygotowujemy także biegi dla dzieci i młodzieży z dystansami 400m i 1 km. Do tego drugiego dystansu zapraszamy także początkujących biegaczy, osoby, które dopiero przyzwyczajają organizm do wysiłku fizycznego. 

Centrum zawodów zlokalizowane będzie przy ***Hotelu Wierchomla SKI&SPA Resort Zapewniamy bezpłatny parking, depozyt, sanitariat oraz ciepły poczęstunek. Gospodarz imprezy przygotował jednocześnie specjalny pakiet pobytowy w promocyjnych cenach dla uczestników biegu, obejmujący sam ***Hotel Wierchomla SKI&SPA Resort jak i Domki na Górce.

Rywalizacja toczyć się będzie w kategoriach open i wiekowych - 18-29, 30-49 i 50+ lat. Przewidujemy nagrody finansowe w kategoriach wiekowych - odpowiednio 300, 200 i 100 zł dla najlepszych kobiet i mężczyzn. Wyniki biegu open (bez nagród) zostaną zaliczone do cyklu Grand Prix Małopolski.

W pakietach startowych do biegu głównego otrzymacie m.in. naturalną i wydobywaną tylko w tym regionie wodę mineralną "Zdroje Piwniczna", która pomoże ugasić pragnienie i zregenerować organizm po wysiłku.

Na mecie czekać będą z kolei pamiątkowe medale - niebawem pokażemy Wam jego wizualizację. Dla dzieci mamy pamiątkowe dyplomy i upominki. 

Impreza jest w całości bezpłatna! Limit uczestników w biegu głównym to 200 osób.

Regulamin imprezy - POBIERZ

Osoby zapisane przez internet zapraszamy po odbiór pakietów startowych w Biurze Zawodów w godz. 8:00 - 9:30. Pakiety nieodebrane w tych godzinach trafią do ogólnodostępnej puli. Zapisy na miejscu będą możliwe wyłącznie w przypadku dostępnych miejsc.

Najważniejsze informacje o Grand Prix Małopolski - regulamin cyklu, zapowiedzi, relacje i galerie z kolejnych imprez a także klasyfikacja przejściowa po każdej z rund cyklu - znajdziecie TUTAJ

Zapraszamy do wspólnego biegania w Małopolsce i rywalizacji!

czytaj więcej Limit: open Miejsce: Wierchomla

IV Górski Maraton Jogi w Wierchomli

27 Sie
Limit: open Miejsce: stok Wierchomla I, ***Hotel Wierchomka SKI&SPA Resort

Warriors Run w Wierchomli

17 Wrz

Pierwszy w Polsce cykl biegowy inspirowany tygodniem w piekle, który jest jednym z najtrudniejszych elementów szkolenia kandydatów do elitarnej jednostki SEAL. Ambasadorem i organizatorem biegu jest Iwona Guzowska!!

Warriors Run w Wierchomli

WarriorsRuns jest to jedyny cykl biegowy organizowany we współpracy i przy wsparciu żołnierzy elitarnej jednostki GROM, założycielami GROM GROUP.
Cykl ma na celu przekaz edukacyjny i patriotyczny, aby ukończyć bieg na dobrej pozycji uczestnicy będą musieli zaliczyć zadania z zakresu wiedzy historycznej.

ZAPISY - WIĘCEJ

Impreza ma również cel charytatywny! Część dochodu będzie przekazywana na rzecz poszkodowanych weteranów misji wojskowych GROM oraz dla ich rodzin stowarzyszonych w fundacji Sprzymierzeni z GROM. WarriorsRun to cykl biegów zadaniowych, który składa się z biegów dziennych i nocnych. W Wierchomli 17 września 2016 r. odbędzie się bieg dzienny! Dużo pozytywnej energii oraz synergii sportowej rywalizacji z prawdziwym widowiskiem!

 

REGULAMIN - SPRAWDŹ

Więcej o imprezie: www.warriorsrun.com.pl

 

czytaj więcej Limit: open Miejsce: Wierchomla

Cyklokarpaty

24 Wrz
Limit: open Miejsce: Wierchomla