Mini zoo

HOTELOWE SPOTKANIA ZE ZWIERZĘTAMI

Nauka i dobra zabawa

Kózki, koźlątka i króliczek, gołębie, kurki, indorek i kaczka - to lokatorzy MINI ZOO, które mieści się bezpośrednio przy naszym hotelu - tuż obok placu zabaw. Proponujemy bardzo przyjemne i ciekawe zajęcia, podczas których nasza animatorka opowiada dzieciom o upodobaniach zwierzątek, a dzieci mają okazję na żywo spotkać przyjaciół znanych często tylko z ekranów telewizyjnych.

Zwierzątka po godzinach

Nasze MINI ZOO otwarte jest przez cały czas - dzieci i rodziców zapraszamy również wieczorem, aby poznać zwyczaje zwierząt, które przygotowują się do snu. Dzieci tak bardzo lubią odwiedzać mieszkańców MINI ZOO, że wizyty stają się dla nich najważniejszym punktem dnia!
Serdecznie zapraszamy!

Koniecznie odwiedź także:

 

Mini zoo w hotelu Wierchomla – zabawa i edukacja

Mini zoo, w którym mieszkają niewielkie zwierzęta gospodarskie, to jedna z atrakcji, z których mogą skorzystać najmłodsi goście hotelu Wierchomla SKI & SPA Resort. Wszystkie zwierzęta znajdują się oczywiście w doskonałych warunkach i są otoczone stałą opieką – tak, by były zdrowe, zadbane i szczęśliwe. 

Małe zoo cieszy się największą popularnością wśród naszych małych gości. Możliwość obejrzenia niewielkich kózek albo przyglądanie się, jak królik je kolację, to dla wielu z nich niesamowite przeżycie, które na długo zapada w pamięci. Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że najważniejsze jest bezpieczeństwo dzieci, więc w naszym zoo znajdują się jedynie niegroźne, niewielkie zwierzęta – można powiedzieć, że jest to mini mini zoo.

Mini zoo dla dzieci – doskonała formy edukacji

Nasze mini zoo to dla dzieci doskonała forma nauki przez zabawę – łączy więc przyjemne z pożytecznym. Każdy rodzic już od pierwszych miesięcy życia dziecka uczy go o zwierzętach. Początkowo polega to przede wszystkim na pokazywaniu maluchowi obrazków lub zdjęć w książkach, czasami także naśladowaniu odgłosów wydawanych przez poszczególne zwierzaki. Oczywiście dzieci od pierwszych tygodni życia mogą oswajać się z obecnością psa czy kota, o ile w domu jest taki towarzysz. Pobyt w mini zoo – pod opieką naszej wykwalifikowanej animatorki – jest doskonałą okazją, by dziecko na żywo zobaczyło to, co dotąd widziało jedynie w książkach. A to zdecydowanie najlepsza forma edukacji!

Mini zoo w Wierchomli – rozrywka i wspólne spędzanie czasu

Obok wszystkich walorów edukacyjnych, pobyt w mini zoo znajdującym się tuż obok hotelu Wierchomla jest dla dzieciaków przede wszystkim niesamowitą rozrywką, budzącą same pozytywne emocje. Widok królików jedzących kolację albo urocze kózki skaczące sobie po trawniku wzbudzają radość, uśmiech i rozwijają wyobraźnię. Oczywiście do mini zoo zapraszamy dzieci razem z ich rodzicami – w obecnym zaganianym świecie pełnym pośpiechu każda spędzona razem chwila jest na wagę złota, a udział w edukacji dziecka – bezcenny!

Bezpieczeństwo jest najważniejsze

W hotelu Wierchomla SKI & SPA dokładamy wszelkich starań, by nasi goście czuli się u nas jak najlepiej. Z drugiej strony – jesteśmy świadomi odpowiedzialności za zdrowie i bezpieczeństwo naszych zwierząt. Dlatego prosimy, by w trakcie wizyt w mini-zoo przestrzegać zaleceń animatorów oraz opiekunów zwierząt. Dotyczy to zarówno dzieci, jak i osób dorosłych.