Przedszkole narciarskie

NAUKA JAZDY NA NARTACH DLA DZIECI

Nauka przez zabawę z profesjonalnym instruktorem

***Hotel Wierchomla SKI & SPA Resort to wymarzone miejsce na rodzinne wakacje i narty z dziećmi. W czasie ferii zimowych uruchamiamy PRZEDSZKOLE NARCIARSKIE, w którym maluchy mogą zacząć swoją przygodę z nartami. Nasi doświadczeni instruktorzy zapewniają dzieciom podwójną porcję narciarskiej wiedzy i praktycznych umiejętności. Program nauki jest optymalnie dostosowany do wieku oraz poziomu umiejętności. Podczas zajęć mali narciarze świetnie się bawią i nigdy się nie nudzą, a rodzice mają czas tylko dla siebie.

Narty dla dzieci

Przede wszystkim bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo maluchów to nasz priorytet, dlatego nauka przebiega pod kontrolą doświadczonych instruktorów, którzy dbają, aby wszystkie zajęcia były bezpieczne i nie obciążały stawów dzieci. Ćwiczenia narciarskie poprzedza odpowiednia rozgrzewka. W atmosferze doskonałej zabawy dzieci chętnie i szybko się uczą.

Uczestnicy Przedszkola muszą mieć ukończone 5 lat.


Przeplatanka ćwiczeń i zajęć ruchowych

 • Nasze programy nauki jazdy na nartach dla dzieci opierają się na wskazówkach Polskiego Związku Narciarskiego - jest to połączenie oryginalnych zabaw ruchowych, ćwiczeń narciarskich i aktywnej zabawy na świeżym powietrzu.
 • Dzieci dobierane są w grupy wg wieku (od 5 do 12 lat) oraz umiejętności, tak aby świetnie czuły się w swoim towarzystwie.
 • Zajęcia odbywają się codziennie i trwają od 2 do 5 godzin z przerwami w ciepłym i przytulnym pomieszczeniu, gdzie na maluchów czeka animatorka, która zapewnia dzieciom profesjonalną opiekę i znakomitą zabawę: gry, wspólne rysowanie i seanse filmowe najpopularniejszych polskich bajek.

Dwuetapowy program

Program szkolenia w naszym Przedszkolu dzieli się na dwa etapy:

 • Etap I: zajęcia dla początkujących maluchów (maks. 2-3 os.) przeplatane przerwami na zabawę i odpoczynek.
 • Etap II: zajęcia w grupach (2-4 os.) dla dzieci, które samodzielnie poruszają się na stoku (ćwiczenia kontrolowania prędkości, jazda wyciągiem, hamowanie) i wraz z instruktorem doskonalą swoje umiejętności narciarskie.

CENA

6-dniowy kurs od niedzieli do piątku – 1000 zł (5 godzin dziennie - od 11:00 do 16:00, z przerwą między 12:00 - 13:00; dzieci cały czas pozostają pod opieką instruktora). W przypadku rodzeństwa - 10% rabatu dla kolejnego dziecka.

Warunkiem odbywania się zajęć w formie przedszkola narciarskiego jest stworzenie minimum jednej grupy pięcioosobowej w jednym stopniu zaawansowania.

UWAGA - ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA do 15 osób.

CENA OBEJMUJE:

 • szkolenie narciarskie
 • opiekę instruktora w pokoju zabaw
 • rozgrzewającą przekąskę (herbatę, kakao, drożdżówkę)
 • kompletny sprzęt narciarski (narty, buty) na czas zajęć.

CENA NIE OBEJMUJE:

 • karnetu narciarskiego
 • wypożyczenia kasku (kask na zajęcia jest OBOWIĄZKOWY)
 • ubezpieczenia narciarskiego dzieci.

Informacje oraz zapisy:
Szkoła Narciarska Dwie Doliny
tel. (18) 414 32 70
szkolanarciarska@wierchomla.com.pl
www.narty2doliny.pl

ZASTANAWIASZ SIĘ, GDZIE NAJLEPIEJ NAUCZYĆ DZIECKO JAZDY NA NARTACH? ODPOWIEDŹ JEST PROSTA - TYLKO W DWÓCH DOLINACH!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY. WIERCHOMLA CZEKA!

Przedszkole narciarskie w Wierchomli – dlaczego warto?

Gdzie na narty z dziećmi w Polsce? Do stacji narciarskiej Dwie Doliny Wierchomla – Muszyna! Nasza oferta obejmuje m.in. przedszkole narciarskie, czyli specjalny kurs, podczas którego dzieci pod opieką profesjonalnych i doświadczonych instruktorów uczą się jazdy, a rodzice mają czas dla siebie! Dlaczego nauka jazdy na nartach jest dobrym pomysłem? Zalet jest mnóstwo!

Jedną z najważniejszych zalet zapisania dziecka do przedszkola narciarskiego w Wierchomli jest to, że nasza stacja narciarska to również niewielkie i mało wymagające stoki dla dzieci. Dzięki temu nauka jazdy na nartach – prowadzona oczywiście przez doświadczonych specjalistów – odbywa się w optymalnych, korzystnych i bezpiecznych warunkach.

Narty dla dzieci – zalety

Nie od dziś wiadomo, że aktywność fizyczna jest niezbędna do tego, by dziecko zdrowo i prawidłowo się rozwijało. Narciarstwo jest z pewnością aktywnością, która niesie ze sobą mnóstwo dobrego. Po pierwsze usprawnia ona mięśnie i stawy dziecka, zapobiega nadwadze, a także rozwija koordynację ruchową. Właśnie dlatego warto zainwestować w naukę jazdy na nartach – podobnie jak z jazdą na rowerze, jest to umiejętność, której się nie zapomina. Edukacja w młodym wieku sprawi, że co roku będzie już można wyjechać na narty z dziećmi.

Narty z dziećmi – nic na siłę

Do przedszkola narciarskiego w stacji Dwie Doliny Wierchomla–Muszyna przyjmujemy dzieci powyżej 5. roku życia. Należy jednak pamiętać, że każde dziecko jest inne i rozwija się, zarówno fizycznie, jak i intelektualnie, w swoim indywidualnym tempie. Przed zapisaniem dziecka na nasze zajęcia należy więc zastanowić się, czy jest ono fizycznie gotowe do podjęcia nauki, czy będzie mu łatwo nawiązać kontakt z instruktorem czy innymi dziećmi oraz w jaki sposób zniesie rozłąkę z rodzicami. Czasami wystarczy poczekać rok i spróbować ponownie, gdy dziecko będzie już nieco większe. 

Wierchomla – idealne miejsce dla rodzin z dziećmi

Należy pamiętać, że stacja narciarska Dwie Doliny Wierchomla–Muszyna to nie tylko stoki narciarskie i możliwość uprawiania sportów zimowych. Coś dla siebie znajdą tu absolutnie wszyscy! Dorośli mogą wypoczywać na basenie lub w hotelowej strefie Wellnes & SPA, a dzieci – spędzać czas podczas zajęć, animacji i atrakcji idealnych na każdą porę roku. Olbrzymią popularnością cieszy się plac zabaw, mini-zoo, a także specjalna strefa SPA dla dzieci