Szkolenia, wycieczki i obozy rowerowe

Wierchomla to jedna z ciekawszych górskich miejscówek rowerowych w Polsce.

Rozległe tereny do jazdy, liczne trasy rowerowe o różnym poziomie trudności, BikePark Wierchomla, dobra baza noclegowa powoduję, że warto zajrzeć do nas w sezonie letnim!

Szkolenia, wycieczki i obozy rowerowe - NOWOŚĆ

Jeżeli chcesz rozpocząć przygodę z rowerem Enduro lub rowerem zjazdowym mamy dla Ciebie propozycję szkoleń indywidualnych lub grupowych, dla osób początkujących lub zaawansowanych. Jeżeli chcesz potrenować lub po prostu poznać naszą miejscówkę zapraszamy do sprawdzenia naszej propozycji!

Zajęcia w BikePark Wierchomla - zajęcia od podstaw lub doskonalenie techniki jazdy

CENNIK:

  • 2h - 100 zł
  • 3h - 140zł
  • cały dzień - 200zł

Zajęcia na rowerze Enduro w terenie - nauka i szkolenie techniki podjazdu i zjazdu

CENNIK:

  • 3h - 150 zł
  • 5h – 200 zł

Wycieczki rowerowe - dla początkujących i zaawansowanych                 

CENNIK:

  • 3h - 150 zł
  • 5h – 200 zł

Podane ceny dotyczą zajęć indywidualnych, jeżeli chcielibyście potrenować w większej grupie i przez kilka dni przygotujemy dla Was specjalną propozycję! Dodatkowo w cenie proponujemy analizę video szkoleń i treningów z omówieniem w ***Hotelu Wierchomla SKI&SPA Resort.

Jacek Gardoń
e-mail: bikepark@wierchomla.com.pl
kom.: 513 027 036

NOCUJ W DWÓCH DOLINACH A OTRZYMASZ 30% RABATU NA KARNET ROWEROWY!

OFERTA NOCLEGOWA - SPRAWDŹ

INSTRUKTOR

Jacek Gardoń - instruktor i pasjonat jazdy na rowerze zjazdowym i Enduro. Od 8 sezonów trenuje i startuje w różnych imprezach rowerowych rangi Pucharu Polski oraz mniejszych  imprezach amatorskich. Jest pomysłodawcą, shaperem i opiekunem BikeParku w Wierchomli. Instruktor narciarstwa SITN PZN, kilkukrotny medalista Mistrzostw Polski Instruktorów Narciarstwa i v-ce mistrz Polski. Prowadzi szkolenia narciarskie w Polsce i za granicą, kierownik wyszkolenia w Szkole Narciarskiej Dwie Doliny. Doświadczenia trenerskie mocno przekłada na szkolenia rowerowe, co sprawia mu duży fun i frajdę!