RUNMAGEDDON

Runmageddon przybywa do Wierchomli!
 

Ekstremalna przygoda w górach

Narty i inne zimowe rozrywki to za mało? W Wierchomli czeka na Ciebie nie lada atrakcja! W dniach 24-25 marca, po raz pierwszy w historii, będzie można zmierzyć się tu z górskim, zimowym Runmageddonem – jednej z edycji największego
i najbardziej ekstremalnego cyklu biegów przeszkodowych w Europie, w którym wystartowało już ponad 100 tysięcy uczestników.

 

 

Video:

 

Dystanse & pakiety:

W Wierchomli Małej będzie można sprawdzić się na dwóch dystansach: Rekrut (6 km/30+ przeszkód) i Classic (12 km/50 przeszkód). A wszystko po to, aby udowodnić swoją siłę i charakter, a na mecie poczuć moc i chwałę! Przy pokonaniu przeszkód będziesz mógł liczyć na pomoc innych startujących i swoich przyjaciół.


- Rekrut (6 km / 30+ przeszkód), starty w dniu 24 marca

To formuła dla wszystkich, którzy uprawiają sport w stopniu przynajmniej umiarkowanym i chcą się sprawdzić w biegu przeszkodowym. Dowiesz się, jak niezapomnianym przeżyciem jest pokonywanie przeszkód oraz jak wiele satysfakcji daje ukończenie Runmageddonu. Dostaniesz koszulkę techniczną Runmageddon od Pitbull West Coast, a na mecie czekać będzie na Ciebie medal oraz bandana Finishera!
Dodatkowo, jeśli planujesz zdobyć Zimowego Weterana, a Zimowego Hardcore’a masz już za sobą, to Rekrut w Wierchomli może stać się częścią tego tytułu.

Ceny:

Styczeń - 179 PLN

Luty - 189 PLN

Marzec - 199 PLN
 

Zapisz się na Rekruta

 

 

- Classic (12 km / 50+ przeszkód), starty w dniu 25 marca

To już nie przelewki – to sprawdzian siły i charakteru oraz prawdziwe piekło. Pokonanie formuły Classic to również jedyna szansa na zdobycie statuetki Zimowego Weterana! Ale nie myśl, że jeśli masz za sobą zimowego Hardcore’a, to Classic będzie spacerkiem. Na trasie nie zabraknie podbiegów i zbiegów w malowniczej górskiej scenerii, usianych przeszkodami dla prawdziwych twardzieli. W drogę ruszysz w dołączonej do pakietu specjalnej koszulce technicznej Runmageddon od Pitbull West Coast! Na mecie, podobnie jak w formule Rekrut, czekać na Ciebie będzie medal i bandana Finishera.


Ceny:

Styczeń - 229 PLN

Luty - 239 PLN

Marzec - 249 PLN
Zapisz się na Classica

Zapisz się na Classica

 


Zapisy:

Zapisy na start prowadzone są:

  • poprzez stronę internetową: www.runmageddon.pl
  • w biurze zawodów (wiąże się z dopłatą 51 złotych od ceny obowiązującej w marcu)

 

 

Specjalny pakiet pobytowy

Dla startujących w Runmageddonie, ***Hotel Wierchomla SKI & SPA Resort, przygotował specjalne pakiety pobytowe

 

Jesteśmy w całej Polsce!

Chcesz spróbować swoich sił w Runmageddonie na innym dystansie i w innej lokalizacji? Sprawdź się na jednym z naszych wydarzeń w całej Polsce!

 

Zobacz pełen harmonogram