S-Cool Karnet na Stację Narciarską

S-COOL KARNET  – projekt o charakterze sportowym powstał w 2015 r. Jego inicjatorem i pomysłodawcą jest Stacja Narciarska Wierchomla. Ma on na celu popularyzację narciarstwa i snowboardu wśród dzieci i młodzieży z regionu oraz promocję potencjału zaplecza narciarskiego Nowosądecczyzny.
Uczniowie szkół, które zadeklarują udział w projekcie, mogą korzystać ze specjalnego karnetu narciarskiego podczas organizowanych przez szkoły lekcji wychowania fizycznego na stoku oraz poza zajęciami szkolnymi. S-COOL KARNET można zakupić w kasach Stacji Narciarskiej Wierchomla w cenie 26 zł za 3 h jazdy na podstawie ważnej legitymacji szkolnej. Karnet jest dostępny przez cały sezon narciarski 2021/2022. Do tej pory w projekcie wzięło udział 15 szkół z regionu.
Zapraszamy dyrektorów szkół (podstawowych, gimnazjów, liceów i techników) do udziału w projekcie S-COOL KARNET.
 
O korzyściach płynących z udziału w projekcie s-cool karnet opowiedział dyrektor szkoły, która przystąpiła do programu. Polecamy lekturę wywiadu, przeprowadzonego z Panem Mariuszem Tokarczykiem z Fundacji Bezpiecznie do Celu i Elitarnego Liceum. Wywiad
 
Podsumowanie II edycji projektu
Miło nam poinformować, że projekt cieszył się dużym zainteresowaniem nowosądeckich szkół. W programie wzięło udział 12 szkół, wydaliśmy około 2 tys. karnetów. Dzieci mogły sprawdzić swe umiejętności podczas Zimowych Igrzysk, w których stawką był Puchar Burmistrza Piwnicznej - Zdrój.
 
Już teraz zapraszamy szkoły do zapisów na kolejną edycję S-COOL KARNETU - wyjątkowego projektu popularyzującego sporty zimowe wśród dzieci i młodzieży.
 
Zgłoszenia i informacje o projekcie:
Magdalena Mroczka
tel. 513 027 059