Czerwcówka 10-14.06.20

Jak czerwiec, to czerwcówka, czyli długi weekend w okresie święta Bożego Ciała, który przypada w dniach 10-14 czerwca 2020. Jeśli jeszcze nie wiesz, jak go spędzić, ale masz dość przebywania w domu i we własnym mieście, to Wierchomla SKI & SPA Resort ma Ci wiele do zaoferowania. Wszystkich, którzy chcą zachwycić się malowniczymi widokami Beskidu Sądeckiego i pooddychać świeżym powietrzem, zapraszamy na długi weekend czerwcowy 2020 w górach.

Czerwcówka w górach - co dla Ciebie przygotowaliśmy?

Czerwcówka zbliża się wielkimi krokami, a Ty jeszcze nie wiesz, gdzie ją spędzisz, ale jesteś pewien, że wypoczynek w górach to wybór idealny? Na długi weekend czerwcowy 2020 w górach przygotowaliśmy ciekawą ofertę obejmującą:

  • noclegi w przytulnych pokojach z balkonem i widokiem na las,
  • bogate menu śniadaniowe, w którym nie zabraknie pysznej kawy, chrupiących gofrów, świeżo wyciskanych soków (z możliwośćią dostawy do pokoju lub w koszu piknikowym),
  • smaczne i sycące obiadokolacje, z daniami również wegańskimi - menu a`la carte,
  • możliwość korzystania ze strefy wellness i basenu po uprzedniej rezerwacji,
  • wycieczkę z #Babą z Gór na podglądanie wylotu nietoperzy z wierchomlańskiej dawnej cerkwi,
  • plenerowe warsztaty zielarskie na pobliskich łąkach,
  • wieczorną degustację wyjątkowych nalewek, sporządzonych z miejscowych ziół i owoców,
  • zabawę przy ognisku, pieczenie kiełbasek i śpiewnie do nocy,
  • bezpieczne animacje i zabawy na świeżym powietrzu dla dzieci,
  • zajęcia jogi z Wiktorem Morgulcem - dyplomowanym nauczycielem jogi, współzałożycielem Centrum Joga Żoliborz, Akademii Asan i portalu joga-joga.pl oraz autora podręczników do nauki jogi.

Odwiedź nasze wyjątkowe SPA w górach i czerp przyjemność z wiosny. Zapraszamy do poznawania nowych smaków i zwiedzania Polski w otoczeniu rozkwitającej przyrody.

Długi weekend czerwcowy w górach dla rodzin z dziećmi

Czerwcówka, inaczej długi weekend czerwcowy 2020 związany ze świętem Bożego Ciała, to doskonały czas na zaczerpnięcie czystego, górskiego powietrza. Przyjedź do nas, wejdź w las, pospaceruj po górskich ścieżkach, zrelaksuj się i ODETCHNIJ SWOBODNIE. Dzieci mogą spędzić czas na pobliskiej łące pod opieką naszej czujnej animatorki, która zorganizuje dla nich wolny czas, podczas gdy rodzice spędzą czas oddzielnie. Zapraszamy do hotelu na końcu świata. W naszych rozległych przestrzeniach będziesz bezpieczny.

Miniwakacje i Czerwcówka 2020, czyli długi weekend czerwcowy, zaczynają się 10 czerwca! Najwyższa pora, aby zmienić otoczenie, odetchnąć pełną piersią, przejść się po górach, zatopić oczy w leśnej zieleni. Spędź weekend czerwcowy 2020 w SPA w górach i zadbaj o swoje ciało, umysł i duszę!

Mini wakacje, czyli długi weekend czerwcowy, zaczynają się 10 czerwca! Najwyższa pora, aby zmienić otoczenie, odetchnąć pełną piersią, przejść się po górach, zatopić oczy w leśnej zieleni.

Wyżywienie

Od 18 maja zapraszamy ponownie do naszej restauracji. Wszystkie posiłki są serwowane z zachowaniem reżimu sanitarnego.Posiłki możemy również dostarczyć do pokoju lub w koszu piknikowym, by można było delektować się jedzeniem na łonie natury.
Obiadokolację będzie można wybrać ze specjalnie przygotowanego menu a'la carte.

Warto wiedzieć

Od Gości zakwaterowanych w Hotelu Wierchomla oraz Domkach pobieramy opłatę klimatyczną w wysokości 2,20 zł - płatną gotówką w hotelowej recepcji.