Hotel z basenem w górach

Hotel z basenem w górach, a dokładnie w malowniczych Beskidach to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą wypocząć, „naładować akumulatory" i złapać oddech w jednym z nielicznych miejsc w Polsce z wyjątkowo czystym powietrzem. Wielu turystów decyduje się na przyjazd z dziećmi. Z naszej oferty skorzystają zarówno duzi, jak i mali Goście. Hotel w górach z basenem jest doskonałym sposobem na połączenie miłości do górskich wędrówek i napawania się widokiem wyżynnych krajobrazów z zamiłowaniem do aktywnych zabaw w wodzie. Oferujemy wyjątkowe noclegi w górach z dostępnym dla Ciebie basenem, które zapewnią Ci komfort połączony z aktywnością w wodzie i to niezależnie od tego, jaka jest pogoda.

Wierchomla – hotel z basenem w górach

Wierchomla to hotel przy stoku z basenem otwartym zarówno dla Gości hotelowych, jak i dla Gości z zewnątrz. Nasz basen dla dzieci i dorosłych posiada profesjonalną strefę zabiegową, która jest czynna dla Gości hotelowych w godzinach 11.00- 21.00. Jeśli chcesz skorzystać, z któregoś z naszych zabiegów SPA – nie zapomnij nas o tym wcześniej poinformować – zarezerwujemy dla Ciebie wizytę.

Hotele w górach z basenem krytym, takie jak Wierchomla, to doskonały sposób na aktywne spędzenie czasu w naszym regionie. Zaletą krytego basenu jest to, że w przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych, które pokrzyżują Twoje narciarskie, lub podróżnicze plany – masz okazję spędzić aktywnie czas w wodzie. Nasz basem wymiarach 6 m x 13 m oraz głębokości 1 m zapewni Ci masę przyjemnej zabawy w wodzie dla rodzin z dziećmi, a dla pasjonatów aktywności fizycznej, będzie idealną propozycją na zrealizowanie zaplanowanego treningu.

Hotel z basenem przy stoku narciarskim – zapraszamy dzieci i dorosłych

Jako hotel rodzinny z basenem w górach nie mogliśmy zapomnieć o potrzebach dzieci. Zaraz obok dużego basenu znajduje się specjalny, bezpieczny brodzik dla dzieci, w którym dzieci mogą bezpiecznie się popluskać pod czujnym okiem opiekunów. Hotel z basenem w górach jest najlepszym miejscem na letnie wakacje i wczasy dla rodzin z dziećmi. Oferta została stworzona z myślą o tych, którym zależy na tym, by aktywnie i przyjemnie spędzić ferie zimowe i letnie wakacje.

Wierchomla – basen z ratownikiem

Hotelowy basen będzie nieczynny od 21 marca do 14 kwietnia 2022

Martwisz się o swoje dziecko na basenie? Komfort naszych Gości jest dla nas najważniejszy, dlatego o bezpieczeństwo dzieci i dorosłych na basenie dba wykwalifikowany i doświadczony ratownik. Wybierając nasz hotel z basenem przy stoku, możesz mieć pewność, że w razie wypadku w wodzie – na basenie będzie obecny czujny ratownik.

Nasz basen jest czynny

  •  w godzinach 10:00-15:00 oraz 16:00-21:00
  • Strefa Spa oraz basen codziennie w godzinach od 20:00 do 21:00 czynne są tylko dla osób dorosłych.

Komunikat w sprawie jakości wody

zbiorcza roczna ocena pływalni 

Szatnie i natryski

Rodzinne wakacje z dzieckiem spędzone w naszym hotelu są komfortowym sposobem na spędzenie wakacji, wczasów i ferii zimowych w górach. Przed wejściem na basen możesz skorzystać z wygodnych przebieralni i wziąć prysznic. To co ważne – jeśli wchodzisz na basen z dzieckiem, lub jesteś osobą z niepełnosprawnością, możesz mieć pewność, że natryski, sanitariaty i szatnie zostały przystosowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

BASEN DLA GOŚCI HOTELU jest bezpłatny!

BASEN DLA GOŚCI Z ZEWNĄTRZ

  • Dorośli 60 min 25 zł/os.
  • Dzieci w wieku 4 - 14 lat 60 min 20 zł/os.
  • do 4 lat bezpłatnie
  • Pakiet Aqua (3 sauny, jacuzzi, basen)  - wejście na 120 min. 
    • Dorośli 80 zł
    • Dzieci 40 zł

 

Interesuje Cię hotel z basenem przy stoku narciarskim? Planujesz wczasy w górach z basenem dla dzieci i dorosłych? Organizując rodzinne ferie, wczasy i wakacje, w malowniczym miejscu, w którym blisko zlokalizowana jest szkółka narciarska dla początkujących i dzieci, a także rozbudowane trasy narciarskie – wybierz hotel Wierchomla. Nieopodal mieści się stacja narciarska Dwie Doliny, szkółka narciarska i malownicze krajobrazy. Jeśli chcesz spędzić rodzinne wakacje, lub ferie w górach z basenem – odwiedź nasz Wierchomla SKI & SPA Resort. Hotel w górach idealnie przystosowany dla rodzin z dziećmi.

Beskidzkie wakacje w hotelu w górach z basenem

Marzy Ci się wyjazd w Beskidy? Chcesz spędzić weekend, wczasy, świętą, czy też Wielkanoc w górach z basenem? Nasz rodzinny hotel z profesjonalną sekcją SPA i czystym basenem powinien Cię zainteresować. Kryty basen jest dobrym rozwiązaniem na niepogodę. Dzięki niemu możesz spędzić aktywnie czas z rodziną, zamiast czekać na poprawę warunków pogodowych. Nasz basen otwarty jest dla dorosłych, dzieci – Gości hotelowych i Gości z zewnątrz.

Hotel z basenem i narty to doskonałe połączenie. Aktywność w wodzie może pomóc Ci lepiej poradzić sobie z bólem mięśni po pierwszych zjazdach po stoku w sezonie, czy po wytężonej nauce jazdy w szkółce narciarskiej. Pływanie pomoże Ci lepiej i szybciej zregenerować mięśnie i zredukować dolegliwości bólowe. Jesteś na rodzinnych wakacjach z dziećmi? Podczas Twojego pływania, nad bezpieczeństwem dziecka będzie czuwał nasz ratownik.

Wierchomla SKI & SPA Resort – hotel z basenem w górach i sekcja SPA

Jeśli planujesz wczasy i ferie w naszym hotelu z basenem w Beskidach – serdecznie zapraszamy. Oferujemy wyżywienie, sekcję SPA, a także swobodny dostęp do naszego basenu. Na basen zapraszamy dzieci, młodzież, dorosłych, kobiety w ciąży, a także osoby z niepełnosprawnością – natryski, toalety i przebieralnie zostały przygotowane do ich indywidualnych potrzeb.

SPA w górach? Nauka jazdy na nartach? A może po prostu komfortowe wakacje rodzinne z dziećmi w Beskidach? Nasz hotel z basenem jest odpowiedzią na Twoje potrzeby, zapraszamy Cię do odwiedzenia naszego regionu i spędzenia relaksujących ferii w komfortowych warunkach. Czekamy na Ciebie!