Snow Park i Tor Play Cross

SNOWPARK WIERCHOMLA - ReBorn sezon 2020/2021

If Freestyle Is Your Drug, We Are Your Dealer #SnowParkWierchomla

 

Nasz hotel w górach to idealne miejsce na rodzinne spędzanie czasu. Snowpark w Wierchomli to raj zarówno dla zaawansowanych, jak i początkujących miłośników białego szaleństwa. Nasza stacja narciarska zimą oferuje wiele atrakcji, dzięki czemu każdy członek rodziny znajdzie tu coś dla siebie. Z myślą o najmłodszych przygotowaliśmy specjalnie dostosowany do ich możliwości tor o nazwie Playcross.

 

Snowpark i tor Playcross w Wierchomli – idealne do aktywnego wypoczynku

 

Lokalizacja w górach w przepięknym Beskidzie Sądeckim, sprawia, że Wierchomla to idealne miejsce do zimowego odpoczynku. Nasza stacja narciarska oferuje wiele wyciągów oraz torów dla narciarzy i snowbordzistów. Naturalny górski teren i stworzona przez nas infrastruktura, ułatwiają uprawianie ubu tych sportów. 

Wierchomla Snowpark to miejsce, które powinien odwiedzić każdy - początkujący czy zaawansowany, mały lub duży amator aktywności na śniegu!

Wierchomla Snowpark

Snowpark w Wierchomli to aż 500 m wyśmienitej zabawy dla każdego snowboardzisty. Teren zjazdowy wzbogaciliśmy i urozmaiciliśmy o dodatkowe elementy uatrakcyjniające przejazd. 

 

Znajdziecie tu:

  • przeszkody dla początkujących
  • skocznie dla początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych
  • przeszkody jibbowe dla początkujących i średniozaawansowanych.

 

A dokładnie:

Line skoczni: skocznie 4-, 6- i 8-metrowe

Park line: rurki street mała i średnia, prosty box i wave box, skocznia 4- i 6-metrowa, flat skate rail, duże rurka street.

 

 

Tor Playcross

 

Playcross to pierwszy i jedyny w Polsce specjalny tor stworzony z myślą o najmłodszych narciarzach i snowboardzistach. Uprawianie sportu i ruch na świeżym powietrzu pozwalają na prawidłowy rozwój fizyczny i wzmacniają odporność dzieci.

To 350-metrowy tor crossowy złożony z band i rollerów, na którym świetnie odnajdą się nie tylko najmłodsi, lecz także dorośli poszukujący większych wrażeń niż zwykłe ślizganie po stoku.

 

Tor Playcross składa się:

  • 8 rollerów różnej wielkości
  • 3 specjalnie profilowane zakręty

Snowpark i Playcross przygotowuje dla nas Park Degree.