Organizacja Zawodów na Stacji Narciarskiej

Stacja narciarska zimą to idealne miejsce do zabawy, ale i do rywalizacji. Organizacja zawodów, które będą dodatkową atrakcją pobytu, to jedna z usług oferowanych przez nasz hotel w górach. Przeznaczona jest dla dzieci i młodzieży podczas wycieczek czy zimowiska oraz dla pracowników przebywających na szkoleniu, czy integracji.

Gry i zabawy grupowe uczą dzieci współpracy, rozwiązywania problemów i wzmacniają ich kompetencje społeczne. Są też świetną okazją do zawiązywania nowych znajomości i przyjaźni. Dorośli uczestnicy mogą przez wspólną zabawę rozwiązać wiele konfliktów w zespole, co w codziennej rutynie jest trudne. Organizacja zawodów między działami wzmacnia też wewnętrzne więzy i zacieśnia współpracę. To bardzo dobry pomysł na firmową integrację.

Organizacja zawodów – sposób na wspólne spędzenie czasu

Stacja Narciarska Dwie Doliny Muszyna – Wierchomla jest wymarzonym miejscem do organizacji zawodów. A jak wiadomo, zawody sportowe to: zdrowa rywalizacja, wzmocnienie relacji w zespole, pozytywne emocje, możliwość sprawdzenia swych umiejętności i pokonania własnych słabości.

Możemy zaoferować organizację zawodów w zjeździe na nartach lub desce na czas, w slalomie czy freestylu. Formę i rodzaj aktywności dostosowujemy do umiejętności uczestników, dbając o ich bezpieczeństwo. Dzięki różnorodnym możliwościom, jakie daje stok, każdy może wykazać się swoimi umiejętnościami i nabyć nowe.

Zawody są doskonałą formą wspólnego spędzania czasu na firmowych wyjazdach integracyjnych i szkoleniowych, wycieczkach szkolnych i zimowiskach. To także świetna okazja do wprowadzenia i integracji nowych pracowników z resztą zespołu

Nasi trenerzy i instruktorzy perfekcyjnie zorganizują i przeprowadzą zawody dla Twojej grupy. Sportowe rozgrywki zawsze odbywają się na wyznaczonym stoku w godzinach działania wyciągu. Zapewniamy pełne zabezpieczenie medyczne.

Hotel Wierchomla specjalizuje się organizacji imprez dla biznesu i ma w tej dziedzinie duże doświadczenie. Organizację zawodów wyceniamy indywidualnie.

Zapytaj o aktualną ofertę:
Magdalena Mroczka
tel. 513 027 059
e-mail: magdalena.mroczka@wierchomla.com.pl