Wellness

SPA W GÓRACH - TYLKO W WIERCHOMLI!

Wellness i Studio Cardio


Filozofia Wellness to synergia relaksu, fitnessu i idealnej harmonii duszy i ciała. W naszym hotelu proponujemy aktywny wypoczynek, który pomoże Ci odzyskać doskonałą formę fizyczną i błogi spokój oraz doskonałe samopoczucie.

Strefa Wellness w ***Hotelu Wierchomla SKI & SPA Resort

W naszej strefie Wellness czekają na Ciebie: jacuzzi, sauna sucha i parowa oraz specjalny natrysk płaszczowy. Dzięki nim oczyścisz swoje ciało z toksyn, a umysł z negatywnych emocji, zregenerujesz siły witalne oraz zapewnisz sobie przypływ zdrowej energii i optymizmu. Dodatkowo możesz skorzystać z ultranowoczesnej kabiny IR, czyli kabiny na podczerwień. Jej specjalne lampy emitują energię zbliżoną do słonecznej, która wnika do 5mm w głąb ciała bez działania szkodliwych promieni UV. Przebywanie w kabinie IR pomoże Ci obniżyć ciśnienie tętnicze, złagodzi dolegliwości bólowe, przyspieszy leczenie kontuzji i gojenie ran oraz usprawni pracę nerek. Strefa wellness jest czynna od 11:00 do 21:00. Codziennie po godzinie 20:00 strefa wellness zaprasza tylko osoby dorosłe.

Studio Cardio w ***Hotelu Wierchomla SKI & SPA Resort

Korzystając z naszego Studio Cardio, zadbasz o swoją kondycję fizyczną, pozbędziesz się zbędnych kilogramów, wzmocnisz mięśnie, wymodelujesz konkretne partie ciała, zadbasz o swój układ krążenia i serce oraz uwolnisz endorfiny! W naszej strefie fitness czeka na Ciebie trzystanowiskowy atlas, trenażer, rowerek, bieżnia, wiosła i steper eliptyczny.

CENNIK DLA GOŚCI HOTELU

STUDIO CARDIO BEZPŁATNIE
WELLNESS (sauna sucha, łaźnia parowa, kabina IR, jacuzzi, natrysk płaszczowy) BEZPŁATNIE

 

CENNIK DLA GOŚCI Z DOMKÓW

PAKIET AQUA - wejście na 2h (sauny, jacuzzi, basen) Dorośli - 40 zł/os
Dzieci - 20 zł/os.
STUDIO CARDIO BEZPŁATNIE


 


CENNIK DLA GOŚCI Z ZEWNĄTRZ

STUDIO CARDIO 60 min 10 zł/os.
HOTELOWA CZĘŚĆ WELLNESS (sauna sucha, łaźnia parowa, kabina IR, jacuzzi, natrysk płaszczowy, słoneczna łączka) - wejście na 2h DOROŚLI 80 zł/os. 
DZIECI 40 zł/os.

Wybierz rodzinny urlop w górach w stylu Wellness!

Serdecznie zapraszamy!