Ważne!
 
W sezonie narciarskim 2018/2019 będą działały wyciągi: Wierchomla I, Polanki, Toczek, Stonoga. Pozostałe wyciągi nie będą otwarte. Z powodu nieudogodnień związanych z zamknięciem strony Szczawnika oraz Frycka i Płatka, Zarząd Dwóch Dolin zdecydował o zmniejszeniu cen karnetów.

Wierchomla - górna stacja

Wierchomla - dolna stacja

Wierchomla - Szałas

Stonoga - wyciąg szkoleniowy

Polanki

Toczek - górna stacja

Kamery na stokach stacji Dwie Doliny Muszyna–Wierchomla

Bez względu czy to Zakopane, Krynica czy Szczawnica, kamery na stokach są standardem współczesnych stacji narciarskich. Nie inaczej jest u nas w Wierchomli – aż pięć naszych stoków można obserwować dzięki kamerom internetowym. Pomaga to m.in. podjąć decyzję, na który stok się udać.

Kamerki na stokach – po co?

Kamery na stokach z podglądem na żywo umożliwiają ocenę warunków narciarskich i podjęcie decyzji, czy warto tego dnia wybrać się w góry i gdzie dokładnie pojechać. Kamerki na stokach stacji narciarskiej Dwie Doliny Muszyna–Wierchomla przedstawiają dokładnie, jakie warunki narciarskie panują właśnie w tych miejscach. Kamerek jest pięć. Mieszą się na:
    • stoku Wierchomla górna stacja,
    • stoku Wierchomla dolna stacja,
    • stoku Wierchomla-szałas,
    • Polankach i wyciągu szkoleniowym Stonoga.
Dla miłośników zimowych szaleństw to nieoceniona pomoc w podejmowaniu decyzji o wyjeździe. 

Hotel, stok, kamera – w stacji narciarskiej Dwie Doliny Muszyna–Wierchomla

Kamery na stokach, duży wybór tras zjazdowych oraz unikalne połączenie wyciągów to tylko część atrakcji stacji narciarskiej Dwie Doliny Muszyna–Wierchomla. Po godzinach sportowych szaleństw można zrelaksować się w naszym trzygwiazdkowym hotelu ze strefą Wellnes & SPA, skorzystać z basenu albo zjeść pyszny regionalny posiłek w hotelowej restauracji. Do dyspozycji naszych gości są także oddane stylowe domki. Należy również pamiętać, że stacja żyje nie tylko zimą. Za sprawą licznych atrakcji, tras pieszych i rowerowych itp. jest idealnym miejscem do aktywnego wypoczynku i relaksu także latem. Zapraszamy całe rodziny i wszystkich, którzy chcą odpocząć w wyjątkowym otoczeniu górskiej przyrody.