W sezonie narciarskim 2021/2022 będą działały wyciągi: Wierchomla I, Polanki, Toczek, Stonoga. 

Wierchomla Szałas

Wierchomla - dolna stacja

Polanki

Stonoga - wyciąg szkoleniowy

Toczek - górna stacja

Kamery na stokach stacji narciarskiej Wierchomla.

Bez względu czy to Zakopane, Krynica czy Szczawnica, kamery na stokach są standardem współczesnych stacji narciarskich. Nie inaczej jest u nas w Wierchomli – aż pięć naszych stoków można obserwować dzięki kamerom internetowym. Pomaga to m.in. podjąć decyzję, na który stok się udać.

Kamerki na stokach – po co?

Kamery na stokach z podglądem na żywo umożliwiają ocenę warunków narciarskich i podjęcie decyzji, czy warto tego dnia wybrać się w góry i gdzie dokładnie pojechać. Kamerki na stokach stacji narciarskiej Wierchomla przedstawiają dokładnie, jakie warunki narciarskie panują właśnie w tych miejscach. Kamerek jest pięć. Mieszczą się na:
    • stoku Wierchomla górna stacja,
    • stoku Wierchomla dolna stacja,
    • stoku Wierchomla-szałas,
    • Polankach i wyciągu szkoleniowym Stonoga.
Dla miłośników zimowych szaleństw to nieoceniona pomoc w podejmowaniu decyzji o wyjeździe. 

Hotel, stok, kamera – w stacji narciarskiej Wierchomla.

Kamery na stokach, duży wybór tras zjazdowych oraz unikalne położenie wyciągów to tylko część atrakcji stacji narciarskiej Wierchomla. Po godzinach sportowych szaleństw można zrelaksować się w naszym trzygwiazdkowym hotelu ze strefą Wellnes & SPA, skorzystać z basenu albo zjeść pyszny regionalny posiłek w hotelowej restauracji. Do dyspozycji naszych gości są także oddane stylowe domki. Należy również pamiętać, że stacja żyje nie tylko zimą. Za sprawą licznych atrakcji, tras pieszych i rowerowych itp. jest idealnym miejscem do aktywnego wypoczynku i relaksu także latem. Zapraszamy całe rodziny i wszystkich, którzy chcą odpocząć w wyjątkowym otoczeniu górskiej przyrody.