Domki z kominkiem w górach

2 KOMFORTOWE DOMKI Z KOMINKIEM

Zaledwie 500 metrów od stacji narciarskiej


Szukasz komfortowych domków w górach zlokalizowanych tuż obok stacji narciarskiej? Jeśli tak, to nasza propozycja z nawiązką przekroczy Twoje oczekiwania. Jeśli wybierasz się na narty lub na rodzinne wakacje w górach, to z całą pewnością przekona Cię nasza oferta.

Na narty w 5 minut

Obydwa domki znajdują się zaledwie 500 m od głównego budynku stacji narciarskiej, a zatem wystarczy pięciominutowy spacer, aby usiąść na krzesełku wyciągu. To jednak nie wszystko. W budynku stacji mieści się Restauracja "Pod wyciągiem" oraz Pub z Pizzerią.

Komfort i odpoczynek przy kominku

Nasze domki w stylu alpejskim to doskonałe miejsce na wypoczynek po całym dniu narciarskich przygód oraz pieszych lub rowerowych wycieczek. Spokojne wieczory w przytulnym saloniku z kominkiem pozwalają szybko regenerować siły oraz zapewniają cudowny relaks w przytulnym blasku ognia. Wygodne pokoje z łazienkami oraz kompletnie wyposażona kuchnia pozwalają poczuć się jak u siebie w domu.

Grillowanie z widokiem na góry

Tuż obok domków znajduje się murowane palenisko, gdzie można smażyć kiełbaski i grillować pod dachem pięknego beskidzkiego nieba.

Doba hotelowa w domkach
Doba hotelowa w naszych alpejskich domkach trwa od godz. 16.00 do 10.00.