Informacje
o stacji
pogoda 31 °C
1 / 4
Wyciągi i trasy
-----
Godziny otwarcia
Cennik
Cennik

Hotel w górach dla dzieci

Koniecznie odwiedź

Gwarantujemy

Doskonałą zabawę

Wszystkim naszym małym gościom zapewnimy świetną zabawę. Czekają na nich:

Gwarantujemy Dzieciom doskonałą zabawę i aktywny wypoczynek pełen uśmiechu.

Serdecznie zapraszamy na rodzinne lato w górach!

Wybierz ***Hotel Wierchomla SKI & SPA Resort - hotel przyjazny rodzinie!

Wypoczynek w górach z dziećmi? Odwiedź Wierchomlę!

Wydaje Ci się, że odprężający wyjazd z dziećmi w góry nie jest możliwy? Nic bardziej mylnego! Wystarczy dobrze zaplanować wycieczkę, zrezygnować z trudnych i wymagających szlaków, a także znaleźć odpowiedni hotel z atrakcjami dla dzieci – taki jak nasz Wierchomla SKI & SPA Resort!

Wczasy z dziećmi nie należą do najłatwiejszych w organizacji – należy je zaplanować tak, by były jak najbardziej atrakcyjne dla każdego. Wielu rodzicom wypoczynek w górach z dziećmi wydaje się czymś absolutnie niemożliwym do zrealizowania. Jednak nasz Wierchomla SKI & SPA Resort to hotel w górach dla dzieci, młodzieży, rodziców i dziadków. Doskonale bawią się u nas całe rodziny!

Górski wypoczynek z dziećmi – na co zwrócić uwagę?

Planując wyjazd w góry z dziećmi, należy mieć na uwadze, że całodniowe wędrówki po szlakach mogą być dla maluchów niemożliwe. Dlatego najlepiej wybierać się w okolice, gdzie trasy są dość łatwe i niewymagające – doskonałe góry dla dzieci to właśnie Beskid Sądecki. Zimą można tu korzystać z prostych tras zjazdowych idealnych dla najmłodszych adeptów sportów zimowych, latem – wędrować wyznaczonymi trasami o różnym stopniu trudności lub korzystać z atrakcji w okolicy, np. Mini zoo. Region jest także bogaty w hotele dla dzieci – takie jak nasz Wierchomla SKI & SPA Resort. Dzięki olbrzymiej ofercie dodatkowych zajęć, zabaw i atrakcji, każde dziecko odpoczywa u nas wyśmienicie!

Dlaczego warto zabierać dzieci w góry?

Wypoczynek w górach z dziećmi ma mnóstwo zalet. Przede wszystkim jest doskonałą okazją do zmiany klimatu. Odczuwają to zwłaszcza dzieci, które przyjeżdżają do nas z dużych miast. Mają okazję przebywać na świeżym powietrzu i wdychać znajdujące się w nim korzystne dla zdrowia substancje. Korzystnie na samopoczucie wpływa też zmiana diety.

Wyjazd z dziećmi w góry to również możliwość zapewnienia im niesamowitej przygody. Góry są dla maluchów tajemniczym światem niezwykłych kształtów – interesujące szlaki, zdarzające się wielkie ulewy, wieczorne powroty do domu, ogniska, rowerowe wycieczki, zwiedzanie okolicy – wszystko to rozbudza ich wyobraźnię, zapewnia pozytywne emocje i buduje wspomnienia na długie lata.

Zapraszamy do hotelu Wierchomla SKI & SPA – czas spędzony u nas będzie wyjątkowym przeżyciem dla całej rodziny!

Formularz kontaktowy

* Pola wymagane

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij