Karnet mieszkańca na wyciąg narciarski

KARNET MIESZKAŃCA - zyskujesz 15 zł 

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Nowosądecczyzny (w tym miasta Nowy Sącz) do skorzystania z zimowej oferty na zniżkowy 4-godzinny karnet narciarski w Stacji Narciarskiej Wierchomla:

- 75 zł (w cenniku 90 zł) karnet 4-godzinny normalny

- 65 zł (w cenniku 80 zł) karnet 4-godzinny ulgowy.

 

Ważne informacje:

  • KARNET MIESZKAŃCA będzie można zakupić w kasach Stacji Narciarskiej Wierchomla na podstawie dokumentu potwierdzającego stałe zameldowanie na terenie powiatu nowosądeckiego. W kasach należy okazać dowód osobisty z wpisanym adresem zameldowania lub potwierdzenie zameldowania na terenie powiatu nowosądeckiego.
  • Karnety ulgowe przysługują dzieciom do 12 lat na podstawie ważnej legitymacji szkolnej oraz osobom po 60 roku życia na podstawie dokumentu stwierdzającego wiek.
  • Za karnet pobieramy kaucję 10 zł. Zwrot kaucji można uzyskać do końca sezonu narciarskiego w kasach biletowych.
  • Karnet jest przypisany indywidualnie, nie można go odstępować oraz odsprzedawać osobom trzecim. W przypadku naruszeń zastrzegamy sobie prawo do unieważnienia karnetu. 
  • Uczniowie szkół, które zdeklarowały udział w projekcie S-COOL KARNET mogą zakupić w kasach Stacji Narciarskiej Wierchomla karnet w cenie 26 zł za 3 h jazdy na podstawie ważnej legitymacji szkolnej. 

Potwierdzenie zameldowania na pobyt stały można uzyskać w Urzędzie Miasta lub Urzędzie Gminy w miejscu zamieszkania. W przypadku osoby dorosłej przedmiotowe potwierdzenie należy odebrać osobiście lub z Pełnomocnictwem (wzór pełnomocnictwa)