Karnet mieszkańca na wyciąg narciarski

KARNET MIESZKAŃCA

Burmistrz Piwnicznej-Zdroju Dariusz Chorużyk wraz z Urzędem Miejski w Piwnicznej-Zdroju oraz Stacją Narciarską Wierchomla serdecznie zapraszają mieszkańców Miasta i Gminy Piwniczna-Zdrój do skorzystania z zimowej oferty na zniżkowy 4-godzinny karnet narciarski w Stacji Narciarskiej Wierchomla:

- 65 zł (w cenniku 80 zł) karnet 4-godzinny normalny

- 55 zł (w cenniku 70 zł) karnet 4-godzinny ulgowy.

 

Ważne informacje:

  • KARNET MIESZKAŃCA będzie można zakupić w kasach Stacji Narciarskiej Wierchomla na podstawie dokumentu potwierdzającego stałe zameldowanie na terenie miasta i gminy Piwniczna Zdrój. W kasach należy okazać dowód osobisty z wpisanym adresem zameldowania lub potwierdzenie zameldowania wydane przez Urząd Miejski w Piwnicznej Zdroju.
  • Karnety ulgowe przysługują dzieciom do 12 lat na podstawie ważnej legitymacji szkolnej oraz osobom po 60 roku życia na podstawie dokumentu stwierdzającego wiek.
  • Za karnet pobieramy kaucje 10 zł. Zwrot kaucji można uzyskać do końca sezonu narciarskiego w kasach biletowych.
  • Karnet jest przypisany indywidualnie, nie można go odstępować oraz odsprzedawać osobom trzecim. W przypadku naruszeń zastrzegamy sobie prawo do unieważnienia karnetu. 
  • Uczniowie szkół, które zdeklarowały udział w projekcie S-COOL KARNET mogą zakupić w kasach Stacji Narciarskiej Wierchomla karnet w cenie 23 zł za 3 h jazdy na podstawie ważnej legitymacji szkolnej. 

Potwierdzenie zameldowania na pobyt stały można uzyskać w Urzędzie Miejskim w Piwnicznej-Zdroju ul. Rynek 20 w godz.7.00 do 15.30. W przypadku osoby dorosłej przedmiotowe potwierdzenie należy odebrać osobiście lub z Pełnomocnictwem (wzór pełnomocnictwa)