Wypożyczalnia Sprzętu Narciarskiego

Stacja narciarska zimą wysuwa się na czoło oferowanych przez nas atrakcji. Działająca przy niej wypożyczalnia sprzętu narciarskiego ułatwia każdemu chętnemu skorzystanie z zabawy na śniegu. Oferujemy markowy, profesjonalny sprzęt w wielu rozmiarach i rodzajach. Znajdziecie u nas narty i deski snowboardowe w kompletach z obuwiem, a także zapewniające bezpieczeństwo na stoku kaski. Wypożyczalnia nart w Wierchomli jest czynna przez cały czas otwarcia wyciągów.

Zachęcamy do skorzystania ze stoków narciarskich podczas pobytu u nas. Nasz hotel w górach to idealne miejsce do aktywnego odpoczynku z rodziną lub przyjaciółmi.

Wypożyczalnia sprzętu narciarskiego – zakres usług

W Wierchomli wypożyczalnia to coś więcej niż tylko miejsce, w którym bierzesz i oddajesz sprzęt. Dla komfortu wypoczynku naszych gości, oferujemy dodatkowe usługi, dzięki którym nie muszą się martwić o narty czy deski. Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić!

Wypożycz

Nie masz sprzętu? A może chcesz wypróbować różne deski? W Stacji Narciarskiej Wierchomla możesz wypożyczyć profesjonalne narty i deski snowboardowe. Posiadamy 500 kompletów TOP oraz VIP znanych marek: Volkl/Marker/Dalbello, Head/Tyrolia i Burton, a także wybór najpopularniejszych obecnie kategorii nart: ALL MOUNTINE, SPORT SKITOUR, BIEGOWYCH oraz FREERIDE z systemem ROCKER.

Winetergroup – Polska Grupa Wypożyczalni www.wintergroup.pl

Serwisuj

Jeśli nie udało Ci się zregenerować nart przed wyjazdem, zrób to w Wierchomli!

Serwis sprzętu narciarskiego wykonywany jest przez wykwalifikowanych ekspertów w technologii WINTERSTEIGER oraz QBL.

Wypożyczalnia i serwis nart znajdują się w budynku głównym stacji obok kas. Czynne w godzinach działania wyciągów.

Przechowaj

Nie dźwigaj sprzętu do hotelu, nie spaceruj w narciarskim obuwiu, nie męcz się ponad miarę!

Zostaw swój sprzęt w ciepłej przechowalni. System suszenia i przechowywania nart, desek i butów gwarantuje suchy sprzęt następnego dnia.

Dla Gości ***Hotelu Wierchomla Ski & Spa Resort korzystanie z przechowalni jest BEZPŁATNE.

Przechowalnia znajduje się w Wierchomli w budynku naprzeciw kas, około 100 m od dolnej stacji wyciągu krzesełkowego Wierchomla I.

Godziny otwarcia przechowalni:

  • startujemy 15 minut przed otwarciem wyciągów, zamykamy 15 minut po zamknięciu tras i wyciągów.