Dzień Dziecka

Dzień Dziecka w Wierchomli to:
- przytulne i wygodne noclegi w hotelu przyjaznym dzieciom, w pokojach z balkonem i widokiem na las
- pyszne i zdrowe serwowane śniadania z soczystymi sałatami, świeżo wyciskanymi sokami, chrupiącymi ciepłymi goframi, wiejskim pieczywem i swojskimi wędlinami, lokalnymi serami i góralską owsianką. Śniadania możemy zapakować do kosza piknikowego, tak byście mogli cieszyć się posiłkiem na trawie
- obiadokolacje, które smakują jak u babci i są przygotowywane z sercem przez kucharki – góralki (tu kosze piknikowe też są możliwe)
- wstęp do sauny suchej i kabiny IR.


Dzieciom zajmiemy sporo czasu! Specjalnie dla nich zorganizujemy:
- voucher 50 zł na zabiegi kosmetyczne w naszym kolorowym Kids Spa
- do wyboru: bajkowe tatuaże, kolorowe pasemka lub warkoczyki gratis
- szalone tańce przy ognisku
- dźwięki nocy, czyli nocna wyprawa do lasu z przewodnikiem.

Zapraszamy wszystkie dzieciaki do świętowania. Zabawom i szaleństwom nie będzie końca. Będziecie piszczały z radości!

*Promocje, rabaty i vouchery nie łaczą się z innymi zniżkami.

Masz pytania? Potrzebujesz czegoś innego? Zadzwoń [18 414 31 31] lub napisz do nas [hotel@wierchomla.com.pl], a dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb.

Ile można się nudzić! Rozruszajmy nasze dzieciaki po długim siedzeniu w domu. Nadarza się świetna okazja: DZIEŃ DZIECKA. Zabawy plenerowe, pikniki, wycieczki do lasu… Zapraszamy do Wierchomli. Dzieci do 12 roku życia GRATIS*

Wyżywienie

Od 18 maja zapraszamy ponownie do naszej restauracji. Wszystkie posiłki są serwowane z zachowaniem reżimu sanitarnego.Posiłki możemy również dostarczyć do pokoju lub w koszu piknikowym, by można było delektować się jedzeniem na łonie natury.
Obiadokolację będzie można wybrać ze specjalnie przygotowanego menu a'la carte.

Warto wiedzieć

  • Od Gości zakwaterowanych w Hotelu Wierchomla oraz Domkach pobieramy opłatę klimatyczną w wysokości 2,20 zł - płatną gotówką w hotelowej recepcji.