Wakacyjny pakiet dla aktywnych

Nie ma nic piękniejszego, niż lato w Wierchomli. Czyste powietrze, cudne widoki i mnóstwo ciekawych miejsc okolicy. Wakacje w Wierchomli to gratka dla lubiących wypoczywać aktywnie. W naszych trasach zakochają się biegacze i rowerzyści, amatorzy górskich wędrówek i wycieczek z kijami do nordic walkingu. Smaku wakacjom w Wierchomli dodaje doskonała kuchnia, którą serwuje hotelowa restauracja.

  • dni z dala od miejskiego zgiełku, w hotelu na końcu świata​
  • śniadania i obiadokolacje, które zachwycają różnorodnością i smakami kuchni regionalnej, lokalnej i polskiej, z daniami przygotowywanymi na miejscu przez lokalne gospodynie-góralki
  • możliwość korzystania z basenu i strefy wellness – wyciszające leśne zapachy, relaksujące sauny i odprężające jacuzzi 
  • w każdym pokoju voucher o wartości 100 zł na zabiegi w spa
  • wycieczka z przewodnikiem po górskich szlakach
  • wieczorne spotkania kulturalne: koncert zespołu góralskiego Howerna i rozrywkowe muzykowanie przy ognisku.

Masz pytania? Potrzebujesz czegoś innego? Zadzwoń [18 414 31 31] lub napisz do nas [hotel@wierchomla.com.pl], a dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb.

#wakacje #dla rodzin #śniadania #obiadokolacje #warsztaty

Wyżywienie

Od 18 maja zapraszamy ponownie do naszej restauracji. Wszystkie posiłki są serwowane z zachowaniem reżimu sanitarnego.Posiłki możemy również dostarczyć do pokoju lub w koszu piknikowym, by można było delektować się jedzeniem na łonie natury.
Obiadokolację będzie można wybrać ze specjalnie przygotowanego menu a'la carte.

Atrakcje i lokalizacja

 

Zapraszamy do parku linowego po zastrzyk adrenaliny. Park linowy znajduje się za hotelem. Jest to atrakcja dodatkowo płatna.

Warto wiedzieć

  • Od Gości zakwaterowanych w Hotelu Wierchomla oraz Domkach pobieramy opłatę klimatyczną w wysokości 2,20 zł - płatną gotówką w hotelowej recepcji.