Zainstaluj się w Wierchomli

Stacja Narciarska Dwie Doliny Muszyna - Wierchomla ogłasza konkurs na przygotowanie i realizację projektu instalacji, która będzie zamontowana na słupach wyciągu krzesełkowego Wierchomla I.

O Stacji

Stacja Narciarska Dwie Doliny Muszyna – Wierchomla jest dużą rodzinną i nowoczesną stacją narciarską. Łączy systemem wyciągów dwie miejscowości, dzięki czemu ma aż 11 km tras zjazdowych. Latem część tras zamienia się w ekstremalne trasy downhillowe. Co roku odwiedza stację kilkaset tysięcy turystów – narciarzy, snowboardzistów, rowerzystów i piechurów. Kompleks, w skład którego poza stacją wchodzi również ***Hotel Wierchomla Ski & Spa Resort jest również często odwiedzany przez rodziny z dziećmi.

Kolej Wierchomla I – główny wyciąg Stacji Narciarskiej Dwie Doliny Muszyna - Wierchomla, ma 1600 m długości, 16 słupów nośnych i 200 krzeseł 4-osobowych.

Cel, jaki nam przyświeca

Celem przygotowania instalacji jest ozdobienie wyciągu krzesełkowego w sposób wyróżniający się, nieszkodzący środowisku i bezpieczny dla użytkowników kolei i stoków.

Technika

Technika dowolna, ale wymagane jest, by instalacja była trwała i odporna na warunki atmosferyczne. Instalacja może być w całości lub częściowo podłączona do prądu.

Szczegóły

Adresatami konkursu są studenci i absolwenci wyższych szkół artystycznych, w szczególności studenci ASP.

Nagroda: 3000 zł

Koszty materiałów do wykonania instalacji w wysokości nieprzekraczającej 50 000 zł pokrywają Dwie Doliny Muszyna – Wierchomla Sp. z o.o.

Termin składania projektów: 1 września 2017 r.

Termin rozstrzygnięcia konkursu: 15 września 2017 r.

Termin realizacji projektu: październik 2017 r.

Regulamin konkursu