2018-01-22

Wczoraj zakończyła się pierwsza odsłona drugiej edycji Bezpiecznej Zimy w Dwóch Dolinach. 

Spotkanie trwało kilka godzin i obfitowało w wiele atrakcji skierowanych główne do najmłodszych miłośników białego szaleństwa.
Podczas imprezy odbył się pokaz GOPR-u, mali narciarze mogli bezpłatnie doskonalić jazdę oraz uczyć się jej pod okiem profesjonalnych instruktorów, a maluchy świetnie się bawiły dzięki edukacyjno-zabawowym animacjom dla dzieci. Dorośli zaś testowali alko- i narkogogle dzięki Fundacji Bezpiecznie do Celu. 
- Nie zwalniamy tempa, ponieważ następne spotkanie już za tydzień. Chodzi przede wszystkim o to, aby sygnalizować najmłodszym, że bezpieczeństwo na stoku to nie pusty frazes, ale realna potrzeba związana z konkretną wiedzą. Zależy nam również na tym, aby uczulać rodziców, by wpajali młodym dobre zasady już na samym początku przygody z nartami czy snowboardem – mówi Przemysław Kutnyj, rzecznik prasowy Stacji Narciarskiej Dwie Doliny Muszyna – Wierchomla i ***Hotelu Wierchomla Ski&Spa Resort.
Więcej informacji na temat samej akcji i jej przyszłych odsłon znaleźć można TUTAJ oraz na naszym profilu facebook.
 
Główny organizator wydarzenia: Stacja Narciarska Dwie Doliny Muszyna – Wierchomla 
Patroni medialni: Polskie Radio Program Czwarty, TVP Kraków, Radio RDN, Gazeta Krakowska
Partnerzy: GOPR (Krynica), Policja (Nowy Sącz), Szkoła Narciarska Dwie Doliny, Fundacja Bezpiecznie do Celu i Elitarne Liceum Ogólnokształcące, Gmina Piwniczna-Zdrój