2019-05-29

Podpowiedź znajdziesz poniżej

W tym roku Dzień Dziecka wypada w sobotę, co na pewno ułatwia wielu Rodzicom poświęcenie dnia własnym dzieciom. Ten wyjątkowy dzień może być jeszcze bardziej niesamowity! 1 czerwca w Wierchomli organizujemy Dzień Dziecka z sową i nietoperzem w tle, czyli FESTIWAL NOCNYCH LOTNIKÓW.

Festiwal startuje o 14.00. Będą to spotkania ze znanymi chiropterologami, Rafałem Szkudlarkiem i Wojciechem J. Gubałą, którzy przybliżą Gościom postać podkowca małego i zaproszą do obserwacji wylotu nietoperzy z cerkwi. Jedną z atrakcji będzie również nocna wycieczka na nasłuchiwanie sów z ornitologiem z pasją, Tomaszem Baziakiem. W międzyczasie organizatorzy zapraszają do wciągającej przyrodniczej gry festiwalowej, w której można wygrać ciekawe nagrody, na animacje i zabawy dla dzieci, malowanie buziek, do stoisk z lokalnym rękodziełem i regionalnym jedzeniem.

Finał konkursu plastycznego

Wiele osób będzie również z niecierpliwością czekało na finał ogólnopolskiego konkursu plastycznego „Mój Nocny Lotnik” - z całej Polski nadesłano prawie tysiąc prac! Wiele z nich to prawdziwe arcydzieła, które będzie można zobaczyć na własne oczy w naszym hotelu.

 

TO BĘDZIE NAPRAWDĘ FAJNY DZIEŃ! Zapraszamy

PROGRAM FESTIWALU