Baseny i Kąpieliska

Baseny na Zapopradziu w Muszynie to kompleks obejmujący m.in. basen rekreacyjny (głęb. 135 cm) z torami pływackimi o długości 25 m oraz czterema jacuzzi wypełnionymi wodą leczniczą i brodzikami z małą zjeżdżalnią.

Woda w basenie podgrzewana jest do ok. 28°C, a woda w jacuzzi ma 33°C. Atrakcjami są również: zjeżdżalnia rodzinna, grzybek wodny, kaskada, masaże ścienne, grota sztucznej fali, kula wytwarzająca sztuczną falę oraz gejzer denny i siatka do wspinaczki.

Baseny na Zapopradziu (ok. 30 km od Wierchomli)
Muszyna
al. Zdrojowa 4
www.zaopradzie.pl

Kąpielisko w Tyliczu to kompleks, którego głównymi atrakcjami są: podgrzewany i podświetlony basen kąpielowy (20x10 m), boisko do badmintona i siatkówki plażowej, duży drewniany plac zabaw dla dzieci z mini basenem oraz grill bar. Przy kąpielisku znajduje się duży parking dla samochodów osobowych i autokarów.

Na terenie ośrodka znajduje się także wypożyczalnia rowerów górskich, kajaków, nordic wallking oraz tor dla samochodów terenowych, pole do paintballa, a w sezonie zimowym jedyna w regionie trasa do uprawiania narciarstwa biegowego.

Kopleks w Tyliczu (ok. 40 km od Wierchomli)
al. Wolności 1
tel.: 512 121 500
www.domkiwlesie.pl

Kąpielisko na Radwanowie jest obiektem posiadającym trzy basenowe o różnej wielkości, w tym: jeden kryty basen, zewnętrzny basen z atrakcjami wodnymi i brodzik dla mniejszych dzieci. Jest to spory obiekt rekreacyjny, na terenie którego goście mogą korzystać z 3 torów do pływania, dwóch zjeżdżalni, masaży wodnych oraz wanny z hydromasażem.

Kąpielisko na Radwanowie
ul. Łomnicka 85
33-350 Piwniczna Zdrój
www.mgok.piwniczna.pl