Imprezy integracyjne w górach dla firm

Szukasz hotelu organizującego imprezy integracyjne w górach, który zapewnia jednocześnie dogodny dojazd i malowniczą okolicę? Postaw na wyjazd firmowy w góry do Piwnicznej-Zdroju w Beskidzie Sądeckim. W hotelu Wierchomla SKI&SPA RESORT  organizujemy wyjazdy integracyjne na narty i nie tylko. Klientom biznesowym, którzy wybiorą nasz hotel w górach, proponujemy bogaty pakiet atrakcji, a także pyszną kuchnię i ofertę skrojoną na miarę potrzeb. Imprezy firmowe w górach odbywają się u nas przez cały rok, zarówno wiosną i latem, jak i jesienią oraz zimą, dzięki czemu każda firma znajdzie coś dla siebie.

Imprezy integracyjne w górach - bogaty pakiet zimowych atrakcji

Wszystkim właścicielom firm, którzy planują wyjazd integracyjny w góry, proponujemy bogaty pakiet różnorodnych atrakcji, które umilą spędzany wspólnie czas. Wśród propozycji na zimę wyróżnić warto:

 • naukę jazdy na nartach,
 • kulig,
 • jazdę na quadach,
 • wyścigi na skuterach śnieżnych,
 • zawody narciarskie dla bardziej zaawansowanych amatorów zimowego szaleństwa,
 • rzeźby w lodzie.

Imprezy integracyjne dla firm w górach na wiosnę, lato i jesień

Imprezy integracyjne w górach w Beskidzie Sądeckim organizujemy nie tylko zimą, ale także w pozostałych porach roku Zainteresowane firmy mogą u nas zorganizować szkolenie dla pracowników lub spotkanie dla kontrahentów połączone z:

 • jazdą quadami,
 • rozrywką w parku linowym,
 • grami zespołowymi na boisku wielofunkcyjnym,
 • zagadkami na trasach questingowych pozwalających poznać okolicę (jej historię, walory przyrodnicze oraz historyczne),
 • ekstremalnym kolarstwem na trasach downhillowych,
 • spływem doliną Popradu,
 • warsztatami jogi,
 • raftingiem
 • paintballem
 • rozgrywkami na strzelnicy
 • dmuchańcami,
 • cross`em górskim,
 • misją off-road,
 • ogniskiem,
 • imprezami karaoke,
 • ewakuacją z kolejki.

Imprezy integracyjne w górach, połączone z dodatkowymi atrakcjami, zwiedzaniem okolicy i jazdą na nartach, umożliwiają lepsze poznanie się zespołu oraz poprawę pracy w grupie. Takie rozrywki, jak rafting i ewakuacja z kolejki, do osiągnięcia celu wymagają współpracy większej grupy osób.

Naszym priorytetem jest najwyższy poziom bezpieczeństwa Uczestników, dlatego zapewniamy sprzęt wysokiej klasy, a zawody i wyprawy odbywają się zawsze pod nadzorem doświadczonych instruktorów.

Twój wyjazd integracyjny w góry, nasza pomoc na każdym etapie realizacji

Chcesz zorganizować wyjazd firmowy w góry, ale nie masz czasu na omawianie szczegółów? Na życzenie możemy przejąć wszelkie obowiązki związane z planowaniem i organizacją imprezy integracyjnej dla firmy w Beskidach. Właścicielowi firmy i jego pracownikom pozostanie już tylko dobra zabawa! Nasz pomoc obejmuje między innymi wybór atrakcji dodatkowych zgodnie z preferencjami uczestników. Jeśli firmowy wyjazd integracyjny w góry połączony jest ze szkoleniem, zapewniamy dostęp do odpowiednio wyposażonej sali konferencyjnej.

Spotkania i imprezy integracyjne dla firm w hotelu w górach mogą być inne niż wszystkie. W ośrodku Wierchomla SKI&SPA RESORT uzupełniamy je o eventy tematyczne zorganizowane na podstawie Waszego pomysłu lub naszej konwencji. Jako właściciel firmy nie musisz się niczym martwić, my zaplanujemy szczegóły i zadbamy o odpowiednią atmosferę i organizację.

Dlaczego warto zorganizować imprezę integracyjną w firmie?

Dobrze przemyślane i zorganizowane imprezy integracyjne dla pracowników w górach mogą przynieść firmie naprawdę wiele korzyści. Dlaczego? Ponieważ wyjazdy i imprezy integracyjne w Beskidzie Sądeckim sprzyjają rozwiązywaniu konfliktów oraz codziennych problemów w funkcjonowaniu firmy. Wielu pracowników w luźnej, nieformalnej atmosferze, wykreowanej przez wyjazd firmowy w góry, potrafi ze sobą porozmawiać o wiele spokojniej i bardziej rzeczowo niż w firmie, co przekłada się na rozwiązanie spotykanych w zespole nieporozumień oraz konfliktów.

Spotkania i wyjazdy integracyjne w góry dla firm sprzyjają nawiązywaniu koleżeńskich relacji i poznawaniu się nawzajem. Towarzyszące takim wyjazdom atrakcje czy imprezy tematyczne uczą zaufania, współpracy i szacunku. Imprezy integracyjne w górach Beskidzie Sądeckim szczególnie polecamy firmom, w których zaszły liczne zmiany kadrowe w postaci dołączenia wielu nowych pracowników. Pozwoli to im zintegrować się z resztą załogi. Nie można też zapominać, że wyjazd integracyjny w góry da się bez problemu połączyć np. ze szkoleniem czy kursem, podczas którego pracownicy podnoszą swoje kompetencje.

Integracyjne imprezy dla pracowników firm w hotelu Wierchomla SKI&SPA RESORT

Hotel Wierchomla SKI&SPA RESORT w Piwnicznej-Zdroju położony jest w malowniczej okolicy zapewniającej zapierający dech w piersiach widok na panoramę górską Beskidu Sądeckiego. Zaplanowane w takim miejscu wyjazdy integracyjne na narty to gwarancja świetnej zabawy. Wiosną, latem i jesienią polecamy imprezy firmowe w górach połączone z warsztatami jogi dla kobiet, paintballem dla mężczyzn czy uczestnictwem w zajęciach nordic walking. Oferujemy także wstęp na basen i liczne szlaki piesze oraz rowerowe. Wszelkie dodatkowe atrakcje oraz imprezy integracyjne w górach, zorganizowane z naszą pomocą, mogą skutecznie poprawić efektywność pracy, współpracę w zespole. Nasz hotel w górach oferuje nocleg w pokojach i apartamentach, jednak w naszym ośrodku znajdują się także znakomite domki w górach, idealne na wyjazd integracyjny w góry w gronie współpracowników. Wynajmujemy również sale konferencyjne w górach, dzięki czemu możesz dodatkowo zaplanować kurs, warsztaty czy szkolenie dla Twoich pracowników. Zapraszamy do kontaktu!