Wigilia firmowa w górach

WIGILIA FIRMOWA NA GÓRALSKĄ NUTĘ
Boże Narodzenie to czas spotkań w rodzinnym gronie, ale także idealny moment na zorganizowanie wigilijnej imprezy połączonej z biznesowym podsumowaniem roku 2018. Zapewniamy świąteczne dekoracje, profesjonalną obsługę, salę na wyłączność i wyjątkową atmosferę uświetnioną dźwiękami staropolskich kolęd. Na Państwa życzenie zapewniamy również opłatek. Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi wariantami menu - każda z opcji może być zmodyfikowana, tak by spełnić Państwa oczekiwania.
 
Gwarantujemy:
• usługi na najwyższym poziomie
• opiekę profesjonalnego koordynatora
• perfekcyjne przygotowanie oraz realizację spotkania zgodnie z Państwa oczekiwaniami.
 
Sprawdź naszą wyjatkową ofertę.
 
 
Zapytaj nas o aktualną ofertę oraz szczegóły organizacyjne!
Dział Marketingu i Sprzedaży Grupowej
Dorota Oktaba
tel. 519 539 029 
e-mail: dorota.oktaba@wierchomla.com.pl
Joanna Sawicka - Gontarz
tel. 513 027 045 
e-mail: joanna.sawicka-gontarz@wierchomla.com.pl


Wigilia firmowa w górach – zapraszamy do Wierchomli!

 
Święta Bożego Narodzenia są doskonałą okazją, by zorganizować dla pracowników wyjazd integracyjny. Świetnym pomysłem może okazać się wigilia firmowa w górach – zwłaszcza w naszym hotelu Wierchomla SKI & SPA. Kto wie, może z czasem stanie się to tradycją. Wigilie firmowe w górach mają wyjątkowy klimat. Właśnie dlatego oferujemy bazę noclegową, pyszną kuchnię, mnóstwo dodatkowych atrakcji i przede wszystkim niesamowite otoczenie.
 
Jeżeli szefowi i pracownikom marzy się wyjazdowa wigilia firmowa, góry Beskidu Sądeckiego – a przede wszystkim nasz hotel Wierchomla SKI & SPA – jest idealną propozycją. Naszym gościom oferujemy pokoje hotelowe, apartamenty oraz domki do wynajęcia. Cechują się one oczywiście estetyką, wysoką jakością wyposażenia oraz wyjątkową wygodą. Do dyspozycji gości pozostaje hotelowa restauracja serwująca m.in. pyszne potrawy regionalne, kryty basen, a także strefa Wellnes & SPA, gdzie można skorzystać z wykonywanych przez profesjonalistów zabiegów relaksujących i odprężających. Oczywiście nie można zapomnieć o licznych atrakcjach i zabawach. Stacja narciarska Dwie Doliny Wierchomla – Muszyna z 11 kilometrami tras i 10 wyciągami, możliwość zorganizowania gry w paintballa, szlaki turystyczne – to tylko niewielka część atrakcji, które można zorganizować w ramach wigilii firmowej w Beskidach. Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą!
 

Wigilia firmowa w górach – dlaczego warto?

 
Wigilie firmowe w górach mają coraz większe grono zwolenników. Jak nietrudno się domyśleć, wyjazd firmowy zorganizowany w okresie przedświątecznym może bardzo pozytywnie wpłynąć na relacje między szefostwem a pracownikami. Wigilia firmowa w górach sprawia, że załoga bardziej utożsamia się z przedsiębiorstwem, poprawie ulega komunikacja między pracownikami, nawiązują się mniej formalne relacje, dzięki czemu późniejsza współpraca jest bardziej efektywna i po prostu przyjemniejsza. Nie można też zapominać, że czas końca roku to idealny moment na refleksje i podsumowania. Wigilia firmowa w Beskidach w hotelu Wierchomla może stać się idealnym przyczynkiem do tego, by podziękować pracownikom za zaangażowanie w mijającym roku, wręczyć nagrody finansowe, poinformować o awansach, ale jednocześnie omówić plany na kolejne dwanaście miesięcy. Oczywiście należy pamiętać, by wyjazdową wigilię firmową w górach zorganizować odpowiednio wcześniej, tak by pracownicy mieli czas przygotować się do swoich rodzinnych świąt, które przecież są dużo ważniejsze niż uroczystości zawodowe.