Nocleg ze śniadaniem

Sprawdź termin i zarezerwuj swój pobyt już dziś! 

W cenie pobytu:

  • nocleg w komfortowych pokojach
  • pyszne sycące śniadania, podczas których skosztujesz lokalnych wyrobów, dań wegańskich i wegetariańskich, świeżo wyciskanych soków, chrupiących ciepłych gofrów i aromatycznej kawy
  • nielimitowana możliwość korzystania z hotelowego kompleksu wellness: basenu, jacuzzi, sauny parowej, sauny suchej tzw. fińskiej, kabiny IR na podczerwień wspomagającej odchudzanie, siłowni
  • Internet
  • parking.

Na miejscu dostępne są:

  • hotelowa Restauracja TYSINA serwująca regionalne przysmaki i przepyszne dania kuchni polskiej
  • spa & wellness z atrakcyjną ofertą zabiegów pielęgnacyjnych oraz relaksacyjnych.

Liczba pokoi w ofercie jest ograniczona! 

 

Masz pytania? Potrzebujesz czegoś innego? Zadzwoń [18 414 31 31] lub napisz do nas [hotel@wierchomla.com.pl], a dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb.

Najlepsza cena

Warto wiedzieć

Najnowsze rozporządzenie Rady Ministrów zmienia obowiązujący limit miejsc w hotelach z 50% na 30%. Limit nie dotyczy osób w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19. Bardzo zależy nam, aby wszystkie rezerwacje, których dokonają goście mogły zostać obsłużone, dlatego wprowadzamy dobrowolne oświadczenie, które pozwoli zweryfikować wyznaczony limit rezerwacji dla osób bez szczepień przeciw COVID - 19.
Zastrzegamy sobie prawo do nieobsłużenia rezerwacji w przypadku nieprzekazania oświadczenia podczas dokonywania rezerwacji. W przypadku osób zaszczepionych zwracamy się do Państwa z prośbą o zabranie ze sobą certyfikatów które będą weryfikowane w czasie meldunku. Przypominamy o obowiązku zakrywania nosa i ust podczas przebywania w częściach wspólnych hotelu. Dziękujemy za zrozumienie.