Pokój w Domkach na górce

Całoroczne ogrzewane drewniane Domki na Górce usytuowane są na wzgórzu. 

Do dyspozycji Gości są w każdym domku mamy:

  • 6  niezależnych pokoi 2-osobowych z możliwością 2 dostawek 
  • 2 niezależne apartamenty (2 sypialnie dwuosobowe i salon z kanapą). 

W każdym pokoju i apartamencie znajduje się: TV, łazienka z natryskiem i WC. Wszystkie pomieszczenia są dodatkowo ogrzewane. 

#Domki drewniane #dla Rodzin #dla Par

Warto wiedzieć

  • Najnowsze rozporządzenie Rady Ministrów zmienia obowiązujący limit miejsc w hotelach z 50% na 30%. Limit nie dotyczy osób w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19. Bardzo zależy nam, aby wszystkie rezerwacje, których dokonają goście mogły zostać obsłużone, dlatego wprowadzamy dobrowolne oświadczenie, które pozwoli zweryfikować wyznaczony limit rezerwacji dla osób bez szczepień przeciw COVID - 19.
    Zastrzegamy sobie prawo do nieobsłużenia rezerwacji w przypadku nieprzekazania oświadczenia podczas dokonywania rezerwacji. W przypadku osób zaszczepionych zwracamy się do Państwa z prośbą o zabranie ze sobą certyfikatów które będą weryfikowane w czasie meldunku. Przypominamy o obowiązku zakrywania nosa i ust podczas przebywania w częściach wspólnych hotelu. Dziękujemy za zrozumienie.
  • Domki znajdują się na wzgórzu - na które nie ma możliwości podjechania samochodem.
  • Od Gości zakwaterowanych w Hotelu Wierchomla oraz Domkach pobieramy opłatę klimatyczną w wysokości 2,30 zł - płatną gotówką w hotelowej recepcji.​
  • Ze względu na wymagania ochrony przeciwpożarowej w pomieszczeniach mieszkalnych nie wolno używać jakichkolwiek przyrządów lub aparatów zasilanych energią elektryczną lub gazową takich jak np. grzałki elektryczne, grzejniki, żelazka.