Dzień Zdrowia z dr Ewą Dąbrowską

Data: 5 czerwca 2021 r. od godziny 13.30
Miejsce: Hotel Wierchomla Ski&Spa Resort w Wierchomli Małej
Bilet wstępu na wykład dr Ewy Dąbrowskiej: 49 zł
Liczba miejsc ograniczona.
 
Idealna pora na nowe początki!  5 czerwca 2021, odbędzie się w hotelu Dzień Zdrowia z udziałem dr Ewy Dąbrowskiej. 
Kto może wziąć udział w Dniu Zdrowia?
Organizatorzy zapraszają wszystkich, którym bliska jest tematyka zdrowego stylu życia oraz tych, którzy chcą zawalczyć o swoje zdrowie, swój wygląd i swoje dobre samopoczucie. Jeśli szukacie metody na zmianę swojego życia na lepsze i jeśli szukacie motywacji do zmiany – ten dzień jest dla Was!
Gość specjalny – dr Ewa Dąbrowska
Podczas Dnia Zdrowia będziecie mieli niepowtarzalną okazję, by poznać dr Ewę Dąbrowską, która bardzo rzadko bierze udział w publicznych spotkaniach. Tym razem jednak postanowiła przyjechać do Wierchomli, by opowiedzieć o swoim poście i odpowiedzieć na Wasze pytania.
 
Na czym polega post leczniczy dr Ewy Dąbrowskiej?
Post należy przeprowadzać ściśle wg zaleceń dr Ewy Dąbrowskiej. Polega na spożywaniu przez min. 10 dni samych warzyw oraz niewielkiej ilości owoców. Należy wypijać co najmniej 2 l napojów (wody niegazowanej i herbatek ziołowych). Nie wolno spożywać roślin strączkowych, tłuszczów, nabiału. 
Jest to dieta bardzo niskokaloryczna, wymagająca i restrykcyjna, dlatego powinna być prowadzona ściśle wg zasad dr Ewy Dąbrowskiej.  Zasad tych przestrzega się w ***Hotelu Wierchomla Ski &Spa Resort – CERTYFIKOWANYM OŚRODKU Instytutu Promocji Zdrowia Dr Ewy Dąbrowskiej. Turnusy lecznicze z postem odbywają się w hotelu przez cały rok. 
 
Korzyści zdrowotne
Post leczniczy to niezwykle skuteczna dieta warzywno-owocowa, która nie tylko leczy i wspomaga procesy zdrowienia, oczyszcza z toksyn, niweluje stany zapalne, lecz także bardzo dobrze odchudza. 
Dieta ta jest pomocna zwłaszcza osobom cierpiącym na choroby cywilizacyjne: nadwagę, otyłość, nadciśnienie, miażdżycę, cukrzycę, astmę, zakrzepicę, kamicę nerkową, paradontozę, dnę moczanową czy alergie. Pomaga w walce z wysokim cholesterolem, nawracającymi infekcjami czy problemami żołądkowymi. Ma korzystny wpływ na osoby cierpiące na przewlekłe zapalenia stawów lub wątroby.
O szczegółowych zasadach, wskazaniach i przeciwskazaniach wyjątkowo będzie można dowiedzieć się u źródła. Naprawdę warto skorzystać z tej możliwości!
 
Dzień Zdrowia w Hotelu Wierchomla Ski&Spa Resort rozpocznie degustacja smacznych i pięknie podanych dietetycznych potraw, przygotowanych przez hotelowe kucharki. Po degustacji organizatorzy zapraszają na spotkanie z dietetykiem i trenerem personalnym. 
Prelekcja dr Ewy Dąbrowskiej rozpocznie się o godzinie 16.00.
Wieczorem czeka Gości czas relaksu przy ognisku i góralskiej muzyce na żywo.
 
Zmiana nawyków żywieniowych może zmienić życie. Spróbuj, przekonaj się, że z post dr Ewy Dąbrowskiej zmieni je na lepsze. 
 
 
 
 
Wiosna to idealna pora na nowe początki! 5 czerwca 2021, odbędzie się w hotelu Dzień Zdrowia z udziałem dr Ewy Dąbrowskiej. Jest to rzecz niezwykła, ponieważ twórczyni postu leczniczego bardzo rzadko bierze udział tego typu wydarzeniach. Dr Ewa Dąbrowska poprowadzi prelekcję nt. korzyści płynących z diety warzywno-owocowej oraz odpowie na pytania uczestników.