2022-07-26

Jubileuszowa edycja

21-28 sierpnia 2022 odbędzie się jubileuszowa edycja największego w Polsce Joga Festiwalu.

Hononorowym Patronem Festiwalu jest Ambasador Republiki Indii w Polsce Jej Ekscelencja Pani Nagma Mohamed Mallick oraz Burmistrz Miasta i Gminy Piwniczna-Zdrój, Pan Dariusz Chorużyk.

Ambasadorki tegorocznej edycji: Paulina Holtz, Magdalena Wołłejko, Dominika Łakomska, Małgorzata Pieczyńska i Lucyna Malec.

 

To będzie TYDZIEŃ DOBRYCH ZDARZEŃ:  praktykowania różnych rodzajów jogi, ciekawych warsztatów i prelekcji, pysznego vege jedzenia i spotkań z niezwykłymi ludźmi.

Joga przede wszystkim

Podczas Festiwalu zaplanowano 120 h różnego rodzaju jogi, np. joga Iyengara, joga funkcjonalna, Vinyasa Joga, joga hormonalna, kręgosłupa i klasyczna, Aerial Joga i Spiral Joga. Zajęcia prowadzone będą przez najlepszych nauczycieli w Polsce, m.in. Wiktora Morgulca, Katarzynę Enerlich, Michała Kudzię, Annę Ryczek, Kirti Gahlawat Hanię Onifade, Agnieszke Kunicką i Edytę Wołoszyn.

Warsztaty, medytacje i prelekcje

Festiwal to też relaksujące koncerty, pokazy, strefa wystawców oraz wspaniali Goście, propagujący zdrowy styl życia. Pojawią się m.in.: specjaliści od irydologii (Paweł Neko), mikrobioty jelitowej i ziół (Piotr Łysoniewski), zastosowań konopi indyjskich (Dorota Gudaniec),  od metody TRE (Bartosz Zagórski), automasażu limfatycznego twarzy (Justyna Gęsikowska) i permakultury (Leszek Frankiewicz) oraz prewencji chorób nowotworowych (Justyna Posłuszna). Nie zabraknie medytacji: zen (Szymon Olbrychowski) i chrześcijańskiej (Dariusz Hybel).

Dzieci również ćwiczą jogę

W Wierchomli będą także: joga i animacje dla najmłodszych. Dzieci praktykują pod okiem Agnieszki Lasoty, która ciekawie i bezpiecznie wprowadza maluchy w jogowy świat.

X Górski Maraton Jogi w Wierchomli -  zwieńczenie Festiwalu i pewnego rodzaju test wytrzymałościowy. To 108 sekwencji „Powitanie słońca” wykonywanych w górskim plenerze. Maraton jest ciężki do wykonania, ale niezwykle satysfakcjonujący, dlatego niemal wszyscy decydują się wziąć w nim udział.

Joga Festiwal to największa jogowa impreza w Polsce. W tym roku również zapowiada się prawdziwy TYDZIEŃ DOBRYCH ZDARZEŃ.

 

Zapisy trwają: www.jogafestiwal.pl/zapisy

 

Bądźcie razem z nami! Zapraszamy.