Imprezy tematyczne w górach dla firm

Planujecie Państwo imprezę integracyjną w górach dla swojej firmy, ale chcecie, aby była inna niż wszystkie poprzednie? Nic prostszego! Zorganizujemy Wam zabawę, która od początku do końca umiejscowiona będzie w konkretnej, wybranej przez Was tematyce.
Dla każdej z realizacji zapewniamy:

  • dekoracje
  • pełne wyposażenie
  • gadżety związane z danym tematem
  • elementy ubioru dla uczestników
  • mnóstwo pozytywnych emocji i wrażeń!

Proponujemy między innymi: Galę Oscarową, Armię Polską, Taniec z Gwiazdami, TOP CHEF’a i wiele, wiele innych. Zobacz prezentację imprez tematycznych i zadzwoń do nas

POBIERZ PRZENTACJĘ
Przygotujemy dla Ciebie wyjątkowy i nietypowy event!

Dział Marketingu i Sprzedaży Grupowej

tel. 513 027 059 w godz. 9.00-17.00

e-mail: kontakt@wierchomla.com.pl

Dorota Oktaba

tel. 519 539 029 

e-mail: dorota.oktaba@wierchomla.com.pl

Joanna Sawicka - Gontarz

tel. 513 027 045

e-mail: joanna.sawicka-gontarz@wierchomla.com.pl

Eventy tematyczne w górach – Wierchomla zaprasza!

Przygotowanie spotkania integracyjnego czy okolicznościowego dla pracowników, klientów lub kontrahentów jest nie lada wyzwaniem. W obecnych czasach nie wystarczy już zaprosić ich na imprezę taneczną czy do restauracji – coraz bardziej popularne stają się eventy tematyczne. Góry – jak się okazuje – to jedna z chętniej wybieranych destynacji na takie wydarzenia. Nie trzeba się też martwić, że ich przygotowanie przekroczy możliwości i kreatywność firmy – zapraszamy na eventy tematyczne w Beskidach do hotelu Wierchomla SKI & SPA.
Nie ma się co oszukiwać – w dobie rosnącej rynkowej konkurencji zaproszenie klientów na kolację czy imprezę taneczną w klubie, to za mało, by zostać przez nich pozytywnie zapamiętanym. Firmy prześcigają się w organizowaniu coraz to bardziej atrakcyjnych spotkań, które w przyszłości mają poskutkować podpisaniem nowych kontraktów czy zdobyciem kolejnych klientów. Hotel Wierchomla SKI & SPA zaprasza na eventy tematyczne w górach Beskidu Sądeckiego. Z pewnością na zawsze pozostaną one w pamięci ich uczestników!

Tematyczne eventy w górach – dlaczego warto?

Eventy w górach to przede wszystkim możliwość oderwania się od codzienności oraz świetna, niezapomniana zabawa. Wieczór tematyczny jest bardzo modną współcześnie formą organizowania wydarzeń, bardzo często na naprawdę dużą skalę. Bez względu jednak na to, czy ma to być event dla kontrahentów, czy dla pracowników, bez wątpienia należy zadbać o dobrą aranżację i właściwy klimat projektu. Zapraszamy więc do skorzystania z pomocy profesjonalistów z Wierchomla SKI & SPA Resort, którzy na podstawie indywidualnych pomysłów, potrzeb i w zgodzie z budżetem przygotują cały scenariusz eventu tematycznego! Party w stylu hawajskim? Impreza rodem z Bollywood? A może disco wampirów? Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!

Eventy tematyczne w górach – zbuduj wizerunek firmy!

Event tematyczny w górach Beskidu, w otoczeniu niesamowitej przyrody oraz z możliwością skorzystania z wielu naszych atrakcji, będzie doskonałym pomysłem na odpoczynek od pracy oraz integrację załogi. Firma pokaże, że jest otwarta, nowoczesna, potrafi łamać utarte schematy i doskonale wie, że jej największym potencjałem są właśnie ludzie. Jest to świetna możliwość, by pracownicy lepiej się poznali, nawiązali koleżeńskie relacje, spędzili czas w luźnej, nieformalnej atmosferze. Wszystko to z pewnością później przełoży się na efektywność ich pracy. Zapraszamy do Wierchomla SKI & SPA – zorganizujemy event tematyczny, który na długo zapisze się w pamięci jego uczestników!