2016-02-24

Stacja Narciarska Dwie Doliny Muszyna-Wierchomla zaprasza 27 i 28 lutego do Szczawnika na imprezę Bezpieczna Zima z GOPR. Popularyzacja odpowiedzialnej jazdy na nartach i snowboardzie, dwa dni dobrej zabawy na stoku, zawody, mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych oraz  konkursy z nagrodami!

Miasteczko Bezpiecznej Zimy z GOPR w Szczawniku będzie zlokalizowane przy dolnej stacji wyciągu Szczawnik I 27 i 28 lutego od 10:00 do 16:00. Na narciarzy, snowboardzistów oraz wszystkich turystów czeka mnóstwo atrakcji m.in.: turniej badmintona, rozgrzewka na stoku, zawody narciarskie (zapisy codziennie: 10:45-11:15 I tura, 13:45-14:15 II tura), warsztaty bębniarskie, konkursy i animacje oraz szkolenie z pierwszej pomocy.

Obecni podczas imprezy ratownicy GOPR pokażą także, na czym polega sprawna akcja ratunkowa i w jaki sposób transportują poszkodowanego do karetki. Te i wiele innych atrakcji czeka na wszystkich turystów, którzy zawitają do Szczawnika już w najbliższy weekend!

Akcja Bezpieczna Zima z GOPR po raz piąty odwiedzi największe ośrodki narciarskie w Polsce. Celem akcji jest popularyzacja zasad bezpieczeństwa wśród narciarzy i snowboardzistów oraz zwiększenie świadomości zagrożeń czyhających na turystów w górach.

KALENDARZ IMPREZ - SPRAWDŹ

AKTUALNE WARUNKI NARCIARSKIE - SPRAWDŹ