Symulowana ewakuacja z kolejki linowej

Amatorom emocji na wysokim poziomie proponujemy SYMULACJĘ EWAKUACJI KOLEJKI LINOWEJ!!!

Impreza zaczyna się po zakończeniu pracy wyciągu (po godz. 17.00 w sezonie wiosenno-jesiennym, po godz. 19.00 w sezonie zimowym).

Goście wjeżdżają ostatnim kursem - najlepiej jesli nie do końca wiedzą co za chwilę się wydarzy, natomiast organizator musi wcześniej ustalić wśród Gości, czy na pewno nikt nie cierpi na lęk wysokości.

Na wysokości Szałasu kolejka zatrzymuje się. Po chwili schodzi obsługa, która informuje pasażerów, że kolejka uległa awarii i już wezwali odpowiednich ludzi do ewakuacji. Tu wkraczają wyspecjalizowani Goprowcy ze sprzętem i rozpoczynają akcję. Czas trwania ewakuacji przy 60 osobach to około godzina. Pierwsi Goście będą na ziemi po 5 minutach, ostatni pogodzinie.

W trakcie ewakuacji może przygrywać kapela góralska, zabawiać gości okrzykami lub ludowymi przyśpiewkami, na już sprowadzonych na ziemię gości może czekać poczęstunek w postaci „regionalnego” trunku. Dodatkową pamiątką mogą być zdjęcia, którego po wcześniejszym ustaleniu możemy zorganizować.

Po ewakuacji ostatnich z gości rozpoczynamy biesiadę grillową w Szałasie przy dalszym akompaniamencie kapeli góralskiej lub przy zabawie z Harnasiami (Biesiada Janosikowa).

Po wcześniejszym ustaleniu z organizatorem godziny zakończenia biesiady, Goprowcy sprowadzają Gości do Hotelu przy blasku pochodni. W zależności od godziny dotarcia do Hotelu, można kontynuować zabawę w hotelowej Dyskotece Kamieniołom (po uprzednim zamówieniu DJ-a).

Gwarantujemy duże emocje i dobrą zabawę!

Rezerwacja i informacja: Recepcja hotelowa (18) 414 3130 lub 31.